Ripple (XRP), Piyasaya Meydan Okuyor!

Altcoinler May 12, 2023 Yorum Yok

Bitcoin’in (BTC) Birden düşüşü, altcoin’leri sarsmıştı, Ripple (XRP) ise yükseliş göstererek kripto piyasasına adeta Saha okudu.

Bitcoin’in 26.400 dolara gevşemesi, yatırımcısının altcoin’lerden çekilmesine yol açtı. Pek Fazla altcoin’de yüzde 10’u aşkın değer kaybı görülürken, XRP’nin yüzde 8 değer kazanması piyasayı hayrete düşürdü. BTC’nin alt düzeylerini test etmesini fırsat bilen yatırımcıların limanı XRP üzere görünüyor. Piyasaya Zıt giden XRP’nin grafiği ne durumda?

Ripple (XRP) Grafik Analizi

Bitcoin’in (BTC) Sıkıntı kaybetmesiyle daha da düşüş sergileyen altcoin’lerden XRP’nin buna Karşın yükselmesi Aka İlgi topladı. 0,433 Dolardan anlık olarak 0,411 dolara kadar gevşeyen XRP, Ripple ekosistminde Aka bir tasa yaratmıştı. Ama XRP, kısa müddette toparlayıp kendini üst düzeylere atabildi. 0,4328 Takviye düzeyinin altında fiyatlayan XRP, yükselişlerine devam edebilmesi ismine sırasıyla 0,4822 – 0,5015 – 0,5261 dolar dirençlerini aşması gerekiyor.

Ripple ekosisteminden gelebilecek Fud haberler yada BTC’deki satış hakimiyetinin devam etmesi, XRP’yi 0,4022 – 0,3897 ve 0,3733 dolara kadar düşürebilir. Takviye düzeyinin altında süreç gören ve dava sürecinin dikkatle takip edildiği Ripple’da volatil günler devam edecek üzere duruyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir