Ripple ve SEC Davasındaki İsimler Genişliyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 11, 2022 Yorum Yok

Yeni Spor İktisadı Enstitüsü (NESI), SEC’i Ripple’a karşı gayretinde desteklemek için mahkemeye özet müracaatında bulundu.

Uzun bir mühlet Evvel ABD taşınır Değerler ve Borsa Komisyonu (SEC), Ripple’ı XRP’nin kayıt dışı taşınır Paha satışları gerçekleştirdiği teziyle mahkemeye verdi. SEC ve Ripple ortasında yaklaşık 2 yıldır süren yasal bir Cenk var. Geçtiğimiz günlerde dava için Ripple’a yeni destekçiler gelmişti. Artık de SEC’in tarafına yeni bir İsim katıldı.

Ripple Davasında SEC’e Yeni Destekçi

Yeni Spor İktisadı Enstitüsü (NESI), Ripple’ın ABD taşınır Değerler ve Borsa Komitesi (SEC) ile olan davası için özet sunmak istedi.

NSEI, özetinde, Ripple‘a bağlı XRP kripto Nakit ünitesinin spekülatif bir araç olduğunu savunuyor. SEC destekçisi, davalıların Howey testinin ortak teşebbüs ögesini Fazla Çok okuduğunu ve Ripple’ın, her fırsatta kusura bakmadığını ve gerçek niyeti yanlış yorumladığını argüman ediyor.

NSEI’ye nazaran bir XRP yatırımcı epeyce spekülatif bir varlığa bağımlıdır. Ayrıyeten Kuruluş spekülatif niyetin tüketim niyetinden Fazla daha ağır bastığına inanıyor. Özette, kurumun Ripple ve XRP‘nin spekülasyon için orada olduğu belirtiliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir