BlockFi, Sallanan Şirketler Arasında

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 11, 2022 Yorum Yok

Kripto borç Eda platformu BlockFi, FTX olaylarının şimdi netlik kazanmadığını münasebet göstererek süreçlerini durdurdu.

Kripto Nakit piyasasında çalkantılar devam ediyor. Bilhassa kripto Nakit borsası FTX‘in çöküş yaşaması, bütün kripto ekosistemini derin etkilemiş durumda. Varlıkların anlık likidite sıkıntılarına gerçek yöneldiği ekosistemde, şirketler yeni tedbirler almaya çalışıyor. Günlerdir esen Misli rüzgarlar BlockFi tarafını da etkiledi. Şirket, yaşanan olayları münasebet göstererek Nakit çekme süreçlerini durdurdu.

BlockFi: FTX Olayları Dehşet Verici

Kripto platformu BlockFi, FTX ve Alameda hakkında yayılan haberlerden Dolayı dehşete kapıldıklarını belirtti. Şirket tarafından yapılan açıklamalara nazaran, platform aktifliği sonlandırıldı ve Nakit çekme süreçleri durduruldu.

Olayların en başında, geçtiğimiz yaz piyasaya düşen satın alma süreci yer alıyor. FTX borsası, milyon dolarlık bir mutabakatla BlockFi’yi satın almayı kabul etmişti.

Kripto şirketi, FTX ve Alameda mevzularında şimdi bir netlik olmadığı için işlerini yürütemediklerini lisana getirdi. Şirket ayrıyeten, önceliklerinin müşterileri ve alıcı haklarını korumak olduğunun altını çizdi. Ayrıyeten, en kısa müddette netlik kazanılması için mesai harcayacaklarını da bildirdi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir