Ripple, Güçlü Bir İsmi Kadrosuna Kattı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 19, 2023 Yorum Yok

Ripple (XRP), daha Evvel Amazon ve Electronic Arts üzere şirketlerde yer almış Warren Jenson‘ı Yönetim konseyine iç etti.

Kripto sanayisinin ve blockchain teknolojisinin yenilikçi yapısı, klâsik kuruluşlardan aktörleri bu tarafa çekmeye devam ediyor. Verdiği teknoloji hizmetleriyle dikkat çeken Ripple, Yönetim konseyi takımına bir kuvvetli ismi daha iç etti. Ripple, Amazon, Electronic Arts, Delta Airlines ve Nielsen‘de vazife Meydan Warren Jenson‘ı Yönetim konseyine transfer etti.

Ripple, Takımını Güçlendiriyor

Geçtiğimiz günlerde SEC ile devam eden hukukî çabasında bir adım daha atmayı başaran Ripple, öbür taraftan takımını güçlendirmeye devam ediyor.

Daha Evvel Ripple, ABD’nin eski haznedarı Rossie Rios, eski JPMorgan Chase baş Düzenleyici İşler Sorumlusu Sandie O’Connor ve Albright Stonebridge Group genel Müdürü Michael Warren‘ı Yönetim heyetine transfer etmişti. nihayet olarak Ripple, Amazon geçmişi bulunan Warren Jenson‘ın da Yönetim heyetine iç edildiğini duyurdu.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, şunları söyledi;

Ripple gibisi görülmemiş bir ölçeğin ortasında. Ayrıyeten Ripple, ekosistemde Mesul bir global başkan olmaya devam ettiği için Warren’ın geçmişi Fazla değerli olacak.

Ripple‘a gelmeden Evvel Jenson, Nielsen’de Mali İşler Yöneticisi olarak misyon alıyordu. Birçok şirkette otuz yılı aşkın müddettir CFO’luk yapan isim, Ripple CEO’sunun inancını kazanmış durumda.

Ripple‘ın Yönetim grubuna katılan Jenson, şunları söyledi;

Kripto Nakit ünitesinin klâsik finansal altyapıda ihtilal yaratma potansiyelini başarılı bir biçimde sunması için, alandaki şirketlerin şeffaflığa öncelik vermesi gerekiyor. Deneyimlerimi şirkete taşımaktan ve Ripple’ın en yüksek standartları muhafaza taahhüdünü paylaşmaktan heyecan duyuyorum.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir