Justin Sun: CBDC’leri Desteklemeye Hazırız

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 19, 2023 Yorum Yok

Tron kurucusu ve Huobi danışmanı Justin Sun, kullanılabilir hale gelmeleri durumunda CBDC‘leri desteklemeye istekli olduklarını belirtti.

Kripto Nakit ünitelerinin yaygınlaşmaya başlaması, ülkelerin dijital Nakit ünitesine yönelik yaklaşımını şekillendirmeye başladı. Birçok ülke, merkez bankası dijital Nakit ünitesi (CBDC) üzerinde ağır mesai harcıyor. nihayet olarak Hong Kong, e-HKD kapsamında CBDC pilotunda gelişmeler kaydetmişti.

Hong Kong’un e-HKD CBDC‘sine Tron takviyesini sunan Justin Sun, bu şekil CBDC‘leri desteklemeye Amade olduklarını belirtti.

Justin Sun, CBDC’ler Hakkında İzah Yaptı

Tron kurucusu ve Huobi danışmanı Justin Sun, gün içerisinde merkez bankası dijital Nakit üniteleri (CBDC) ile ilgili açıklamalar yaptı. önce Hong Kong‘un CBDC‘sine Tron ağını ve deneyimini sunan Sun, daha sonra genel takviye iletisi verdi.

Twitter üzerinden açıklamalarını ileten Sun, Huobi’nin de kullanıma Amade hale gelmeleri durumunda CBDC‘leri destekleyeceğini belirtti. Bir kripto borsasının CBDC’leri destekleyecek olması, kripto topluluğundan ağır İlgi gördü.

Bilindiği üzere Sun, Huobi’nin gelişim süreçlerinde rol üstlendi. Tıpkı vakitte Sun, Tron blockchain‘inin de kurucusu olarak ön plana çıkıyor. bütün bu süreçlerin ortasında, CBDC konusunun merkezi borsalar tarafından kabul görebilecek olması dikkat çekiyor.

Ayrıca Sun, Huobi’nin kullanıma Amade hale gelen CBDC‘leri nasıl destekleyeceğini açıklamadı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir