parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Ripple Danışmanından SEC’e Göndermeli Eleştiri

Ripple Danışmanından SEC’e Göndermeli Eleştiri

admin admin -
18 0

Ripple’ın (XRP) baş Hukuk Müşaviri Stuart Alderoty, SEC’in kriptoyu Denetim etme eforunu “tasmalı balık” göndermesiyle eleştirdi.

Kripto sanayisinin benimsenme oranlarındaki artış ve bölümün ilerleme potansiyeli, ABD’li düzenleyicilerin kıskacına girmiş durumda. ABD’li düzenleyiciler, kripto bölümünün “vahşi batı” olduğunu düşünüyor ve Misli düzenlemelere gereksinim duyduğunu öne sürüyor.

Düzenleyicilere karşı kripto sanayisinin karşı hali da dikkat çekiyor. Coinbase, Ripple ve Binance’in karşı atakları gündemde ağır yer ediniyor. nihayet olarak Ripple danışmanı Stuart Alderoty de SEC’e karşı eleştirisini lisana getirdi.

Ripple Danışmanı SEC’i Amaç Aldı

Ripple’ın (XRP) baş Hukuk Müşaviri Stuart Alderoty, Twitter üzerinden yaptığı paylaşım ile SEC’i maksat aldı. Alderoty, SEC Lideri Gary Gensler’in bir tweet’ini alıntılayarak eleştirisini lisana getirdi.

Ripple’ın baş Hukuk Müşaviri Alderoty, SEC’in kripto Nakit piyasasını Denetim altında tutmak ve kripto Nakit ünitelerini izaya getirmek için çabalamasını “tasmalı balık” göndermesiyle gündemine aldı. Alderoty’nin paylaşımında, akvaryum içinde bir balık ve balığı tasmayla tutan bir el görseli yer aldı.

Bu görsel üzerinden İzah yapan Alderoty, “Eğer SEC hayvan denetimi yapsaydı.” dedi. Kripto topluluğu, Alderoty’nin bu paylaşımını “yanlış Denetim biçi” telaffuzuyla karşıladı.

Ripple’ın danışmanı, düzenleyicilerin kriptoyu anlamadığını ve anlamadığı alanda yanlış Denetim yollarına başvurduğunu ileri sürdü.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir