parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Öneri Kabul Edildi! USTC 1 Dolar mı Olacak?

Öneri Kabul Edildi! USTC 1 Dolar mı Olacak?

admin admin -
14 0

Terra Classic topluluğu, USTC‘nin fiyatını yine 1 dolara sabitlemeyi hedefleyen öneriyi kabul etti.

Terra Classic topluluğunu heyecanlandıran bir oylama tamamlandı. Topluluk, USTC’yi 1 dolara sabitleme teklifini ezici çoğunlukta kabul etti.

11487 sayılı topluluk teklifi, USTC’nin fiyatını tekrar 1 dolara taşımak için Çeşitli prosedürleri kapsıyor. Bu teklife topluluktan yüzde 50 evet oyu çıkarken, sadece yüzde 7‘lik bir kısım teklifi kabul etmedi.

USTC’yi 1 Dolara Ulaştırma Planı Kabul Edildi

Terra Classic topluluğu, USTC ile ilgili en nihayet öneriyi kabul etti. Bu teklif, USTC’nin fiyatını tekrar eski günlere döndürmek için bir re-peg planı içeriyor.

Topluluğun yüzde 50‘lik bir evet oyuyla kabul ettiği teklifte, USTC Geri alımları ve bir takas sistemi planlanıyor. Ayrıyeten, sapma fiyatlarının kullanımları ve staking durumları da ele alındı. Topluluğun kabul ettiği bu teklif, Gerekli tedbirlerin alınmasıyla Bir arada USTC’nin 1 dolar olmasını hedefliyor.

Karşı çıkan topluluk üyeleri, teklifin uygulanması konusunda merkezi borsalardan onay almanın neredeyse imkansız olduğunu savundu. Zira teklif, CEX’lerin 1 doların altındaki yahut üzerindeki USTC satış buyruklarına sapma fiyatı uygulamasını gerektirecek.

Ayrıca teklif, dolanımdaki LUNC arzını azaltmayı da kapsıyor. Bu planlamaya nazaran, USTC’den elde edilen gelirlerin yüzde 45’i ile LUNC satın alınacak. Daha sonra bu LUNC’lar yakılacak yahut dolanımdan çıkması için stake edilecek.

Teklif şimdiden topluluk üyelerinin umudunu yeşertti. Terra Classic topluluğu, USTC’nin 1 dolar olabileceği istikametindeki beklentilerini artırıyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir