Revolut, NFT Profil Fotoğrafları Entegre Edecek

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 03, 2022 Yorum Yok

Revolut, yeni uygulama içi iletileşme özelliğine NFT profil fotoğrafları entegre etmeyi planlıyor.

Londra merkezli firma, kısa mühlet Evvel alışverişlerde kripto Nakit kullanılmasına İmkan sağlayacak yeni bir özellik duyurmuştu. nihayet olarak kullanıcılara cashback özelliği de sunarak uygulama özelliklerini geliştirmeye devam eden firmanın yeni adımlarından birisi de NFT ile kontaklı olacak.

Revolut, İletileşme Özelliğini NFT İle Geliştiriyor

Revolut CEO’su Nik Storonsky, verdiği bir röportajda, Revolut’un yeni uygulama içi anlık iletileşme özelliğinin NFT profil fotoğraflarıyla entegre edileceğini söyledi.

Kullanıcıların Nakit gönderirken ve talep ederken sohbet etmesinin yanı Dizi gif ve çıkartma paylaşmasına İmkan tanıyan yeni iletileşme aracı, Revolut’un kendisini bir harika uygulama olarak kurma misyonunda bir sonraki adımı işaret ediyor. NFT profil fotoğraflarının, iletileşme özelliğine entegre edilme sürecinin istikbal yılın başlarında uygulanması bekleniyor.

Storonsky, kullanıcıların Revcoin’de Geri ödeme ile ödüllendirileceğini ve daha yüksek nema oranları alacağını ekledi. Revolut ayrıyeten, Müstakil bir uygulama olarak çalışacak, nezaret altında olmayan bir DeFi cüzdanı da geliştiriyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir