parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Polygon’un NFT Satışları, Solana ve Ethereum’u Solladı!

Polygon’un NFT Satışları, Solana ve Ethereum’u Solladı!

admin admin -
23 0

Forkast’ın yayınlamış olduğu 500 NFT endeksi raporu, Polygon’un (MATIC) NFT satışlarının giderek arttığını bildiriyor.

Forkast’ın NFT Index dataları doğrultusunda, Ethereum (ETH) ve Solana (SOL) NFT satışlarında Önemli oranda düşüşler yaşanıyor. Forkast’ın nihayet yayınlamış olduğu rapor ile, sadece ETH ve SOL değil birçok NFT blockchain platformunda bu düşüşler gözlemleniyor. Buna karşılık Polygon‘un NFT satışlarındaki yaklaşık yüzde 246,45’lik bir artış dikkatleri toplamış durumda.

NFT’lere Yönelik Datalar Giderek Düşüyor

NFT denildiğinde akla gelen birinci isimlerden olan ETH ağı, nihayet 24 saat dikkate alındığında yaklaşık olarak 46,71 oranında değer kaybetti. 21.1 milyon dolara gerileyen ETH NFT ağı, NFT bölümü için dikkatleri üzerine topladı. öbür bir tanınan NFT ağı SOL, NFT satışlarında yaklaşık olarak yüzde 33.7 değer kaybedip 2.59 milyon dolara gerilemiş bulunuyor.

Verilerin yayınlamasıyla Bir arada en Fazla göze çarpan durum ise, Polygon’daki NFT satışlarının yaklaşık olarak yüzde 246 artış göstermesi oldu. Polygon tarafındaki yükseliş ile Birlikte NFT satışları 2.56 milyon dolara ulaştı.

Güncel durumda birçok NFT verisinin Olumsuz gelmesine karşılık, Polygon‘un böylesine bir NFT satış bedeli kazanması NFT yatırımcısının takdirini toplamış durumda.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir