Phantom, Ethereum ve Polygon’a Genişliyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Nis 26, 2023 Yorum Yok

Solana cüzdanı Phantom, Ethereum ve Polygon’a dayanak ekledi.

Cüzdan’ın kullanıcıları Solana’nın yanında Ethereum ve Polygon’da da süreç yapabilecekler. Solana’nın cüzdanı Phantom, kullanıcılarına iki yeni Blockchain dayanağı ekledi.

Solana’nın Cüzdan Uygulaması Phantom İki Yeni Blockchain Dayanağı Ekledi

Solana cüzdanı Phantom, çoklu zincire geçişin birinci adımında Ethereum ve Polygon Blockchain’leri için takviye ekledi. Artık çoklu zincir olduğu için, her kullanıcı her bir cüzdan adresi için bir Ethereum ve Polygon adresi kullanabilecekler. Her cüzdan için üç ağdaki bütün fonlarını Biricik bir yerde görebilecekler. MetaMask‘ın çalışma hali olan ağı değiştirmek zorunda kalmadan, taşıdıkları varlığa bağlı olarak cüzdandan üç Blockchain’den birine süreç yapabilecekler.

Phantom‘un kurucusu ve CEO’su bahis hakkında açıklamalarda bulundu:

 “Dijital varlık idaresinin geleceğinin zincirler ortası Bir arada çalışabilirlikte yattığına inanıyoruz ve kullanıcılarımıza Çeşitli Blockchain ağlarında kolaylıkla gezinmeleri ve süreç yapmaları için muhtaçlık duydukları araçları ve kaynakları sağlamaya kararlıyız. Farklı protokoller ortasındaki boşluğu doldurarak, bütün dijital varlık kullanıcıları için yeni bir merkezi olmayan inovasyon çağını etkinleştiriyoruz.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir