Peter Brandt, Bitcoin Hakkında Yorum Yaptı

Bitcoin May 22, 2023 Yorum Yok

Popüler analist Peter Brandt, Bitcoin (BTC) için bir düşüş beklediğini ve yükselişin bu düşüşten sonra geleceğini aktardı.

Kripto Nakit piyasası bu ayın neredeyse tamamını belirsizlik ve fiyat kararsızlığı içerisinde geçirdi. Bilhassa Bitcoin, 30 bin dolar ile 25 bin dolar ortasında sıkışmış bir halde hareketliliğini sürdürüyor. Fakat bu hareketlilik, kripto Nakit ünitelerinin ekseriyetle düşüş yaşamasını sağlıyor.

Bitcoin‘in çalkantılı günlerine analist Peter Brandt‘tan yorum geldi. Brant, Bitcoin‘de bir düşüş daha beklediğini ve yükselişin bu düşüşten sonra gerçekleşebileceğini söyledi.

Peter Brandt, Bitcoin için Bir Düzeltme Bekliyor

Ünlü analist Peter Brandt, Bitcoin (BTC) için yeni bir düzeltme beklediğini belirtti. Brandt, yükselişin düzeltme gelmeden gerçekleşmeyeceğine inanıyor.

Brandt, Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımda, Bitcoin grafik tahlilini takipçileriyle paylaştı. Bu paylaşımda, BTC‘nin MA çizgileri dikkat çekti.

Grafik üzerinde 25 bin dolar civarına çizgi çeken Brandt, yükseliş gelmeden Evvel bir düşüş gelebileceğini ve bunun düzeltme niyetiyle görülebileceğini aktardı. Brandt, yükselişin de uzun vadede gelebileceğinin sinyalini vermiş oldu.

Ayrıca Brandt, uzun vade oyuncularının cüzdanlarını koruyarak piyasadan uzaklaşmasını tavsiye etti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir