Sui’de (SUI), Tehlikeli Sularda Yüzüyor!

Altcoinler May 22, 2023 Yorum Yok

Sui (SUI), bulunduğu düzeyden yüzde 5 daha değer kaybederse, Binance’teki taban fiyatına gelmiş olacak.

Listelenme öncesinde Aka bir heyecan yakalayan Sui (SUI), bulunduğu noktadan yüzde 4,89 değer kaybettiği takdirde, Binance’teki en düşük fiyatına gerilemiş olacak. nihayet 24 saatte yüzde yüzde 6,44 düşüş gösteren SUI, birebir vakitte günün en Fazla değer kaybeden 3.coin’i oldu. Gerçekleştirdiği airdroplar ve testnet’ler ile ön plana çıkan SUI’nin eski popülaritesinden eser yok üzere. Binance bazında en yüksek 2 doları, en düşük de 1,01 dolara temas eden SUI, taban fiyatına yaklaştıkça tehlikeleri artırıyor..

Sui (SUI), Taban Fiyata Yakın

Piyasadaki hacmin azalması, Bitcoin’deki daralan fiyat yapısı üzere faktörler, altcoin’leri sarsmaya devam ediyor. Bu altcoin’ler ortasında SUI, tehlikeli bilgileriyle kendini gösterdi. 1,01 doları Binance’te taban fiyat olarak gören SUI, bu düzeye sırf yüzde 4,89 uzaklıkta. 1,01 doların kaybedilmesi ise, SUI tarafındaki düşüşleri daha da derinleştirebilir.

Büyük bir ilgiyle piyasaya sürülen SUI, eskisi üzere yükselişler gösterebilmesi için sırasıyla 1,10 – 1,21 – 1,28 – 1,43 ve 1,49 dolar dirençlerini aşması takibe alınabilir. Binance’teki taban fiyatının tutunama durumunda ise SUI grafiği epey karmaşık bir Vaziyet alabilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir