STEPN, Apple Pay’i Entegre Ediyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 22, 2023 Yorum Yok

Move-to-earn projesi STEPN, uygulamasını daha geniş çapta erişilebilir kılmak emeliyle Apple Pay’i entegre edeceğini duyurdu.

Entegrasyon, kullanıcıların kredi kartlarını Apple Pay’e bağlamalarına ve oyun için Gerekli olan NFT varlıkların satın alınmasına İmkan tanıyacak. Bir fiat ödeme metodu olarak Apple Pay ile kullanıcılar artık oyun içi varlıkları satın almak için bir kripto Nakit cüzdanı bağlamak zorunda kalmayacaklar.

Manghani: Entegrasyon, Kullanıcıların Web3’e Katılmasına Yardımcı Olacak

STEPN’ın işletme müdürü Shiti Manghani CoinDesk’e verdiği demeçte, IOS kullanıcılarına mahsus bir teknoloji olan Apple Pay üzere bir ödeme hizmetinin iç edilmesinin, sonraki 100 milyon kullanıcının Web3’e katılmasına Yardımcı olacağını söyledi. 

Manghani, STEPN projesinin Apple Pay entegrasyonunu teminat altına Meydan birinci blok zincir oyun uygulaması olduğunun da altını çizdi. Yönetici, kelamlarının devamında şu tabirlere yer verdi: “Apple tarafından bu Cin bir entegrasyon için onay alabilmek Fazla itibarlı bir ayrıcalık. Bu Aka platformlar, bizim daha geniş kitlelere ulaşmamızı sağlıyor. Bizim uğraşımız her Vakit hem uygulamayı hem de Web3’ü çeşitlendirmek ve yalnızca Web3 topluluğuyla hudutlu olmayan bir kitleye sağlayabileceği yararları göstermek olmuştur.”

Veri platformu Dune Analytics’e nazaran STEPN, Mayıs 2022’de süratle 700.000’in üzerinde aylık etkin kullanıcıya ulaşırken, o tarihten bu yana 23.000’e geriledi. 

STEPN’ın ardındaki şirket olan Find Satoshi Labs’in kurucu ortağı Jerry Huang, Web2 ve Web3 teknololojilerinin bir karışımını kullanmanın ekosisteme daha Çok kullanıcı kazandırmak için faydalı bir yol olduğunu söyledi. 

Huang, Apple Pay entegrasyonunun kullanıcı seyahatini Fazla daha sıkıntısız hale getireceğini ve kazanmaya başlamak isteyen herkes için giriş manilerini ortadan kaldırdığını belirtti. 

Bu gelişmelerin akabinde STEPN projesinin Mahallî kripto Nakit ünitesi olan GMT yüzde 13 artış yaşadı. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir