parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Pepsi Yöneticisi, Düzenleyici Netliğin Önemine Değindi

Pepsi Yöneticisi, Düzenleyici Netliğin Önemine Değindi

admin admin -
17 0

PepsiCo İnovasyon Lideri Kate Brady, Consensus 2023 konferansında yaptığı konuşmada, Web3 alanındaki düzenleyici netliğin aciliyetine değindi.

Reddit, Starbucks, Nike, Adidas, PepsiCo ve yüzlerce marka, kitleleri ve müşterileriyle bağlarını derinleştirmenin bir yolu olarak geçtiğimiz Yıl Web3 ve NFT ekosisteminden yararlandı. Fakat Brady, Consensus 2023 konferansında yaptığı açıklamada, ABD’deki düzenleyici uygulama faaliyetlerinin, düzenleyici belirsizliğini ortadan kaldırmadığını bunun da Web3 stratejilerini hayata geçirmek için en Aka zorluk olduğunu söyledi.

Kate Brady: Düzenleyici Netliğe ihtiyaç Var

PepsiCo Yeni jenerasyon DTC Kontakları ve İnovasyon Lideri Kate Brady’e nazaran, yeni jenerasyon Web3 tüketicilerinin işe alınmasına Yardımcı olmak için düzenleyici netliğe muhtaçlık var.

Konu ile ilgili İzah yapan Kate Brady: “Kendimizi var düzenlemelere uyacak formda yapılandırmak zorundayız ve ne yazık ki bunlar 1940’ların yazılı taşınır Bedel maddelerine dayalı ve modası geçmiş durumda” sözlerini kullandı.

Brady ile birebir fikirde olan Serotonin CEO’su Amanda Cassatt, düzenleyici netliğin büyümeyi getireceğinin altını çizdi.

Cassatt, geçen hafta Avrupa Parlamentosu tarafından kabul edilen ve uzun vakittir beklenen Kripto Varlık Piyasaları (MiCA) mevzuatının, bu alandaki merkezi ve merkeziyetsiz projeler ortasında bir Fark yaptığına dikkat çekti. Cassatt, konuşmasının devamında: “Bence ortaya çıkan en uygun, en kaliteli düzenlemelerden kimilerinin bu ayrımı yaptığını göreceğiz, ki bu üstün havalı ve insanları merkeziyetsiz blok zinciri teknolojisine yönlendirecek” sözlerini kullandı.

NFT platformu OpenSea’nin işletme müdürü Shiva Rajaraman, markaların daha geniş bir alıcı yelpazesine ulaşmak için lisanı kriptoya mahsus tabirlerden daha genel terminolojiye kaydırmak için Çaba sarf ettiğini söyledi.

Rajaraman, markaların yeni kitlelere ulaşmak için kendi lisanlarını ve kolay kullanım yollarını bulmalarının kritik Ehemmiyet taşıdığını söyledi. Rajaraman konuşmasının devamında ise şu kelamlara yer verdi: “Belki de bu, bir markanın diki ile topluluklarının ne söylemesini ve ne yapmasını istedikleri ortasındaki kesişimle ilgilidir. Bununla başlayın ve akabinde Web3 prensiplerini ve yapıtlarını bunun üzerinde pozisyonlandırmaya çalışın.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir