Pepe (PEPE) Furyası Bitmiyor: Sahne NFT’lerde!

Altcoinler May 18, 2023 Yorum Yok

Pepe’den (PEPE) esinlenerek oluşturulan Bitcoin Kurbağaları isimli NFT’ler, inanılmaz hacimlere ulaştı.

Geçtiğimiz günlerde memecoin trendini başlatan Pepe (PEPE), haber tesirini kaybetmesiyle gözden düşmüştü. nihayet olarak Elon Musk‘ın Twitter’da PEPE ile alakalı bir gönderisi, PEPE’yi bir günde yüzde 100 artırmıştı. Buna Karşın eski popülaritesini yakalayamayan PEPE, yeni NFT’lerin ortaya çıkmasıyla yatırıcımların ilgisini toplamayı başardı. nihayet 24 saatte yaklaşık olarak 2 milyon dolarlık PEPE temalı NFT süreç hacmi oluştu. Bir formda çılgınlığı sürdüren PEPE, bu sefer de NFT’ler sayesinde Fazla konuşulacak üzere duruyor.

Pepe (PEPE) Temalı NFT’lere alaka Büyük

PEPE’nin de coşku yaratmasıyla Bir arada kurbağalardan ilham alınarak piyasaya yeni sürülen NFT’ler, Bitcoin Frogs, Bored Apes üzere önde gelen koleksiyonları bile geride bırakarak nihayet 24 saat içinde en Fazla süreç gören koleksiyon haline geldi. CryptoSlam’den alınan bilgiler doğrultusunda, Bitcoin Ordinals’da başlatılan Bitcoin Frogs, 2,2 milyon doların üzerinde süreç hacmine ulaştı. NFT Koleksiyonu kendisini, direkt Bitcoin blokzincirinde basılan 10.000 eşsiz kurbağa koleksiyonu olarak tanımlıyor.

Haberin yazımı itibariyle her bir NFT 0,12 bitcoin (BTC) yahut 3.200 doların üzerinde satılıyor. Alıcılar ve satıcılar, Perşembe gününden itibaren 50 dolar ile 1.200 dolar ortasında değişen süreç fiyatları ödüyorlar. Bilgiler, Bitcoin Frog’un süreç hacimlerinin 627 farklı süreçte olduğunu gösteriyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir