Ripple CEO’su, ABD ve Kripto Şirketlerine Değindi

Altcoinler May 18, 2023 Yorum Yok

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, ABD’nin yeni kripto siyaseti nedeniyle kripto şirketlerinin Avrupa‘ya geçebileceğini söyledi.

Kripto sanayisinde, ABD baskıları ve kripto şirketlerinin tavrı dikkat çekiyor. ABD‘li düzenleyicilerin kripto baskılarının ortasında, kripto şirketlerinin tavrı da değişmeye başladı. Coinbase ve Ripple üzere birçok şirket, düzenleyici tersi duruş sergiliyor.

Geçtiğimiz gün SEC ile davasında Kıymetli bir kazanım elde eden Ripple‘ın CEO’su Brad Garlinghouse, ABD‘deki ortamın bu biçimde devam etmesi halinde birçok kripto şirketinin ülkeden ayrılabileceğini belirtti.

Ripple CEO’su ABD’li Düzenleyicileri Amaç Aldı

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Avrupa’nın kripto konusunda liderlik yaptığını ve ABD’deki kripto şirketlerinin Avrupa’ya kayabileceğini belirtti.

CNBC‘ye röportaj veren Garlinghouse, ABD’li düzenleyicilere değindi. Ripple CEO’su, ABD’nin kripto sanayisi konusunda şimdi netlik sağlamadığını ve Baş karıştırıcı bir ortam yarattığını belirtti. Garlinghouse’a nazaran bu durum, ülkedeki kripto şirketlerini farklı kıtalara itiyor.

Ayrıca Garlinghouse, FTX‘te yaşanılanların dolandırıcılık olduğunu ve kripto ile genelleştirilmemesi gerektiğini söyledi. Ripple CEO’su, bunu öne sürmenin yanlış olacağını düşünüyor.

Garglinghouse, ABD’deki kripto ortamının yarattığı durumun kripto şirketlerini farklı ülkelere yatırım yapmaya ittiğini belirtti.

Şirketinin kuvvetli bir bilançoya sahip olduğunu belirten Garlinghouse, Warren Buffet‘ın şu kelamlarını iletti;

Başkaları korktuğunda açgözlü olun ve başkaları açgözlü olduğunda korkun.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir