Pepe (PEPE) Balinasının Zararı Büyük!

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 08, 2023 Yorum Yok

Birkaç gün Evvel 3 milyon dolarlık Pepe (PEPE) Meydan balina, PEPE’nin düşüşüyle Bir arada saatler içersinde 600 bin dolar ziyan etti.

Kripto piyasasının nihayet vakitlerine damga vuran PEPE’den dikkat alımlı datalar gelmeye devam ediyor. Günler içersinde fiyatını katlayan tanınan coin, en nihayet Binance’ta listelenerek piyasada devasa tesir yaratmıştı. Memecoin’leri tekrar hareketlendiren PEPE, yatırımcıların zararlarında da anne ögelerden biri oldu. Geçtiğimiz günlerde 3 milyon dolarlık PEPE Meydan balina, PEPE’nin değer kaybıyla Birlikte 600.000 dolar ziyan yazmış oldu.

PEPE’de Satış Hakimiyeti Devam Ediyor

Kısa vakitli grafiği incelediğimizde Vakit vakit artışlar gösteren PEPE, Aka tabloda değer kaybetmeye devam ediyor. 6 Mayıs’ta bütün vakitlerin en yüksek bedeline (ATH) ulaşan PEPE, birçok yatırımcının bu coin’i zirve fiyattan satın almasına yol açtı.

Blockchain tahlilleri sunan Lookonchain’e nazaran PEPE balinası, 5 Mayıs’ta 0,000003122 dolar karşılığında 70 Wrapped Bitcoin (WBTC) ve 470 Ethereum (ETH) kullanarak 962,3 milyar PEPE satın aldı. CoinGecko’ya nazaran PEPE, o vakitten bu yana ATH’ından yüzde 42 düştü. Balinanın PEPE varlıkları, şu anda 2,4 milyon dolar kıymetinde olduğu iddia ediliyor ve bu da 600.000 dolardan bir kayba işaret ediyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir