24 Saat İçinde 13,8 Milyon SHIB Yakımı Gerçekleşti

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 08, 2023 Yorum Yok

Shiba Inu topluluğu, nihayet 24 saat içinde beş başka süreçle Yekün 13 milyon 816 bin 880 adet SHIB yakımı gerçekleştirdi.

SHIB Muhteşem Store günün en Aka SHIB yakımını gerçekleştirerek ön plana çıktı. Önde gelen Shiba Inu topluluğu liderliğindeki yakma projesi, bu yazının yazıldığı andan yalnızca üç saat Evvel gerçekleşen Biricik bir süreçte 10,45 milyon SHIB yaktı. Mağaza ayrıyeten haftalık yak ve kazan programının bir modülü olarak topluluk için 10,4 milyon SHIB’lik bir Ödül açıkladı.

Yakma Süreçleri Shiba Inu’nun Benimsenmesini Artırıyor

Bu Aka yakma süreci, genel SHIB yakma oranının geçtiğimiz güne kıyasla yüzde 131,51 oranında hafif bir artış göstermesine neden oldu. 4,53 milyon SHIB beş farklı süreçle kullanılmayan cüzdana aktarıldı. 

Topluluk geçtiğimiz hafta içinde on dokuz farklı süreçle 3,98 milyar SHIB yakımı gerçekleştirdi.

Gerçekleştirilen yakma süreçleri ile birlikte, Shiba Inu’nun anne akım benimsenmesi süratle ivme kazanmaya devam ediyor. Bu benimsenme, Binance Pay’in internetteki web sitelerinin yüzde 40’ından fazlasının SHIB’i bir ödeme formülü olarak kabul etmesini sağlayan WooCommerce eklentisinin piyasaya sürülmesiyle nihayet vakitlerde Kıymetli bir dayanağa sahip oldu. 

The Crypto Basic’in daha Evvel bildirdiğine nazaran, Shiba Inu grubu, ekosistemine adanmış Özel bir soğuk cüzdan başlatmak için Seyşeller merkezli önde gelen bir borsa olan Huobi ve akıllı kontrat Emniyet şirketi olan CertiK ile görüşmelerini sürdürüyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir