Bitcoin’den Ripple’a (XRP) Darbe Geldi!

Altcoinler May 08, 2023 Yorum Yok

Gece saatlerinde yüzde 7’ye yakın değer kaybeden Bitcoin (BTC), Ripple’ı (XRP) kritik düzeye getirdi.

Binance’ta yaşanan sorunlar nedeniyle Önemli oranda değer kaybeden BTC, altcoin piyasasını Aka ölçüde salladı. önemli dayanak düzeylerine gevşeyen altcoin’ler, Vakit vakit bu bedellerin altınada sarktı. XRP tarafında ise hem dava hem de fiyat hareketliliği devam ediyor. BTC’nin düşüşüyle Bir arada kritik dayanak düzeyinin altına sarkan XRP, tekrar üste atarak tehlikeyi azaltmış oldu. 0,424 Dolardan biraz da olsa Güç bularak yükselişe geçen major coin için grafik ne durumda?

Ripple (XRP) Grafik Analizi

Binance’ta yaşanan teknik arızalar Bitcoin’i (BTC) derinden etkiledi. Dakikalar içersinde değer kaybeden BTC, altcoin’leride gerisinden getirmiş oldu. 0,46 Dolardan anlık olarak 0,424 dolara kadar düştü. 0,4328 Dayanak düzeyinin üzerine atmayı başarabilen XRP, yükselişlerine devam edebilmesi ismine sırasıyla 0,4822 – 0,5015 – 0,5261 dolar dirençlerini kırması gerekiyor.

BTC’nin satıcılı devam etmesi yada Ripple ekosisteminden gelebilecek negatif haberler XRP’yi 0,4328 – 0,4136 ve 0,4022 dolara kadar düşürebilir. Dava sürecinin dikkatle takip edildiği Ripple’da neredeyse her Vakit hareketlilik devam etmekte.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir