Paribu’ya Nasıl Üye Olunur?

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Kas 14, 2022 Yorum Yok

Kripto paraların popülerleşmesi ile birlikte, inançlı platform muhtaçlığı da ortaya çıkmıştır. Paribu kısa bir Vakit içerisinde, kullanıcıların inançla alım satım yaptığı bir platform haline gelmiştir. Paribu’ya Üye olmak isteyen yatırımcılar için Paribu’ya nasıl Üye olunur konusunu inceleyeceğiz..

Kripto Paralar Ve Paribu

Kripto Nakit ünitelerinin ortaya çıkması, 2008 yılında Satoshi Nakamoto takma ismi ile, kimliği bilinmeyen şahıs ya da bireylerce yayınlanan bir whitepaper ile gerçekleşmiştir. Birinci kripto Nakit ünitesi Bitcoin’dir (BTC). Sonrasında sayısı on iki bini aşan kripto Nakit üniteleri ortaya çıkmıştır.

Kripto Nakit ünitelerinin en Kıymetli özelliği merkeziyetsiz olmalarıdır. Kripto paralar klasik nizamın tersine, hiçbir devlete, kuruma yahut kuruluşa bağlı değildir. Bu sebeple daha süratli ve avantajlı olmuştur. bütün dünyada, farklı özelliklere sahip Fazla sayıda kripto Nakit ortaya çıkmıştır. Türkiye’de de bu finansal yeniliklere süratle adapte olan şahıs sayısı epey artmıştır.

Ancak kullanıcıların itimatla kripto Nakit alım-satım yapabileceği platform muhtaçlığı bulunmaktaydı. Paribu bu sırada devreye girmiştir. 2016 yılında çalışmalara başlanmış ve gereksinimler tahlil edilmiştir. Güvenliğin en Fazla dikkat edilmesi gereken noktalardan biri olduğunu düşünerek harekete geçen Paribu, 2017 Şubat ayında sürece açılmıştır.

Yatırım yapmak isteyen kullanıcıların, kripto Nakit ekosistemine kolay, kolay ve inançlı girişi için arayüz, altyapı ve soğuk cüzdanlar oluşturulmuştur. Ayrıyeten, kullanıcıların her Lahza takviye alabileceği bir dayanak grubu oluşturulmuştur.

Kısa vakitte gelişerek, kullanıcıların benimsediği bir platform haline gelmiştir. Bitcoin alım satımları ile başlamış, 2018 yılında birçok altcoin süreçleri ile yoluna devam etmiştir. Kullanıcıların itimatla, süratli ve anında süreç yapabildiği bir platform olarak devam etmektedir.

Paribu’ya Nasıl aza Olunur?

Yükselten sürümler ile kendini geliştirerek yoluna devam eden Paribu, kısa vakitte pazar başkanı olmuştur. Yaklaşık 6 Milyon üyeye sahiptir. Paribu’ya Üye olmak isteyenler için, Üye olma adımları;

  • App Store ya da Google Play’den Paribu indirilir.
  • Uygulama indiğinde giriş yapılır ve ”Üye Ol”a tıklayın.
  • Ad, soyad, cep telefonu numarası ve bir e-posta adresi yazılır.
  • Kişiye Özel şifre belirlenir.
  • Sözleşmeler okunur ve kabul edilirse onaylanır ve “Hesabımı Oluştur”a tıklanır.
  • Cep telefonuna gönderilen doğrulama kodu girilir.
  • “Kaydı Tamamla”ya tıklanır.
  • Gönderilen e-postadaki “E-posta Adresi Doğrula” butonu tıklanır ve süreç tamamlanır.

Paribu’ya Üye olma süreci gerçekleşmiş olur. Paribu’da kripto Nakit alım-satım süreçleri itimatla yapılabilmektedir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir