Binance, CR7 NFT Koleksiyonunu Çıkarıyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 14, 2022 Yorum Yok

Kripto Nakit borsası Binance, dünyaca Ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo (CR7) ile NFT koleksiyonu çıkaracağını duyurdu.

Kripto ayı piyasası, bütün projeleri kuvvetli süreçlerden geçirdi. Piyasadaki azalan likidite ve yatırımcı sayısı, birçok dalı sarstı. Bu bölümlerden biri olan metaverse, geçen yıla oranla yüzde 80‘in üzerinde bir hacim kaybı yaşadı. Ayrıyeten popülaritesi günden güne artan NFT, ayı piyasasından etkilenenler ortasında yer aldı. Fakat, NFT ürünlerine olan talep günden güne artış gösteriyor. Değiştirilemez sanat yapıtları, gelişmeye ve benimsenmeye devam ediyor. Bu manada Binance, NFT pazarına odaklanmış durumda.

Binance ve Cristiano Ronaldo İş Birliği

Popüler kripto Nakit borsası Binance, aktüel olarak Manchester Unidet forması giyen futbolcu Cristiano Ronaldo (CR7) ile Amel birliğini sürdürüyor.

Binance, CR7 ismini verdiği NFT koleksiyonunu yakında çıkaracağını duyurdu. Borsanın kendine ilişkin pazar yerinde sergilenecek olan bu koleksiyon, futbolcunun yer aldığı bir sıra eserlerden oluşacak.

Küresel manada en âlâ futbolculardan biri olarak kabul edilen rekortmen Cristiano Ronaldo, bu Amel birliği ile NFT alanına girmiş oldu. Futbolcunun koleksiyonu, kendi markası CR7 ismiyle piyasaya çıkacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir