Paribu’ya Giriş Yaparken Google Authenticator Nasıl Kullanılır?

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Kas 10, 2022 Yorum Yok

Google Authenticator, uygulamalara giriş yapılırken Emniyet hedefiyle kullanılan iki adımlı doğrulama programıdır. Paribu hesabına süratli ve inançlı bir biçimde giriş için Google Authenticator nasıl kullanılır inceleyeceğiz..

Google Authenticator Nedir, Ne İçin Kullanılır?

Günümüzde, teknolojinin gelişmesi ile Birlikte dijital uygulamalar Fazla sık kullanılmaya başlamıştır. Birçok muhtaçlığı karşılayacak dijital pazarlar kurulmuş ve uygulamalar hayatımıza girmiştir. Uygulamalara şahsî şifreler ile giriş yapılsa da kimi vakitlerde siber ataklara maruz kalabilmektedir. Bu şekil Emniyet sorunlarına karşı uygulamalar geliştirilmiştir. Google Authenticator de bunlardan biridir.

Birçok uygulamada kullanılabilen Google Authenticator, iki adımlı bir doğrulama programıdır. Kripto Nakit ünitelerinin tanınan olması ile ticaretin ağır olduğu borsalarda da kullanılmaktadır. Google Authenticator, kripto Nakit ticareti yapılabilen borsalara girerken, alım satım yaparken ve Nakit çekerken kullanılabilen ek Emniyet uygulaması oalrak karşımıza çıkmaktadır. AppleStore ve Google Play üzerinden indirilebilen uygulama ile süreçler daha inançlı bir hale gelmektedir. Google Authenticator, kripto Nakit alım satım ve depolaması için Üye olunan borsalara Yalın bir eşleme süreci ile çarçabuk kullanılabilmektedir.

Google Authenticator, AppleStore ve Google Play marketlerinden kolaylıkla indirilebilmektedir. Burada, programın isminin altında Google, Inc yazması, dikkat edilmesi gereken Değerli bir noktadır. Bu ibare, hakikat uygulama indirildiğini belirtir.

Paribu’ya Giriş Yaparken Google Authenticator Nasıl Kullanılır?

Kripto Nakit ticaretinde Google Authenticator uygulaması, birçok borsada kullanılmaktadır. Paribu’da da Google Authenticator uygulaması kullanılarak daha süratli ve sağlam süreçler yapmak mümkündür. Paribu, 2017 yılında açılmış bir kripto Nakit ticareti platformudur. Kısa müddette gelişerek kullanıcıların süreçlerini kolay, inançlı ve süratli bir biçimde gerçekleştirmelerini sağlamıştır.
Paribu hesabı oluşturan kullanıcılar iki adımlı Emniyet programı olan Google Authenticator doğrulaması ile inançla giriş yapabilmektedir.

Paribu hesabına inançla giriş yapmak için Google Authenticator uygulamasının kullanım adımları;

  • Google Play ya da App Store’dan Google Authenticator uygulaması indirilir ve kurulur.
  • Web sitesi üzerinden Paribu hesabına giriş yapılır.
  • Sağ üst köşede bulunan İsim kısmına tıklanır.
  • Güvenlik’e tıklanır ve “İki Etaplı Doğrulama” kısmındaki “İki Faktörlü Doğrulamayı Aç” butonuna tıklanır.
  • Açılan kutucuğa Paribu hesap parolası girildikten sonra cep telefonuna gönderilen onay kodu girilir.
  • Google Authenticator uygulamasını telefondan açıp bilgisayar ekranındaki barkod okutulur.
  • Telefondaki kodu bilgisayarda açılan ekrana girerek ferdî hesap için Google Authenticator uygulaması aktive edilebilir.
  • Google Authenticator’ı aktive edildikten sonra Paribu hesabına bu uygulamadaki Biricik kullanımlık onay kodu ile girilebilmektedir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir