OpenAI CEO’su Senatoda İfade Verdi

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 16, 2023 Yorum Yok

OpenAI CEO’su ABD senatosunda Yapay zekanın güvenliği hakkında Anlatım verdi.

OpenAI CEO’su Sam Altman, tarihi olarak nitelendirilen duruşmada Anlatım verdi. Şirketin CEO’su Yapay zeka güvenliği hakkındaki tezlere karşılık verdi.

Sam Altman, ABD Senatosunun Sorularına yanıt Verdi

OpenAI CEO’su Sam Altman, ABD hükümetinin AI sanayisini nasıl düzenlemesi gerektiğini tartışmak için NYU profesörü Gary Marcus ve IBM’in itimat şefi Christina Montgomery ile Bir arada göründü.

OpenAI‘ınn CEO’su ve Worldcoin’in kurucu ortağı Sam Altman, geçtiğimiz günlerde IBM’in itimat şefi Christina Montgomery ve NYU profesörü Gary Marcus ile Bir arada Kongre önünde Anlatım verdi.

Senato yargı alt komitesi oturumu, Altman’ın Kongre huzuruna birinci resmi çıkışını temsil etti ve senatörlere OpenAI CEO’sunu şirketinin düzenleme hakkındaki görüşleri hakkında sorgulama fırsatı verdi.

Illinois Senatörü Dick Durbin tarafından “tarihi” bir Celse olarak isimlendirilen oturum, ChatGPT üzere üretken Yapay zeka modellerinin oluşturduğu potansiyel tehditleri ve kanun koyucuların düzenlemeye nasıl yaklaşması gerektiğini anlamaya odaklandı.

Düzenleyicilerin nasıl bir yol izlemesine dair yapılan duruşmada Anlatım veren OpenAI CEO’su Sam Altman, hususa dair fikirlerini paylaştı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir