Celsius, Ethereum’larını Geri Almaya Çalışıyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 16, 2023 Yorum Yok

Celsius, iflas sürecinin bir kesimi olarak Ethereum’larını Geri almak için uğraşıyor.

Celsius, Çehre milyonlarca dolar pahasındaki ETH’yi Geri almak için harekete geçti. Fonlar şu anda Lido Finance üzerinde stake edilmiş Ethereum token’ı olarak tutuluyor.

Celsius, Ethereum’larının Peşinde

Bu hafta yapılan bir güncellemeyle Bir arada Lido Finance, Celsius’un stake edilmiş Ethereum’larını Geri çekmeye başlamak için süreçlerini aktive edecek. Bu gelişme, iflas eden firmanın yaklaşık 800 milyon dolar bedelinde stake edilmiş Ether (stETH) tokenına sahip olduğunun tespit edilmesinin akabinde yaşandı. Nakit çekme sürecinin akabinde Celsius, stETH tokenleri karşılığında ETH alacak.

Blockchain dataları, Celsius’un yazma yazıldığı sırada yaklaşık 437,7 milyon dolar kıymetinde 240.000 stETH token için Nakit çekme talebi başlattığını gösteriyor. Celsius’un elinde hala kullanılabilecek yaklaşık 342 milyon dolar bedelinde 188.000 stETH token daha bulunuyor.

Vishal Chawla’nın açıkladığına nazaran, Celsius geçen Yıl Ethereum stake etme süreçleriyle ilgili likidite problemleriyle karşılaştı. Geri çekilen Ether, platformun tekrar yapılandırma ve alacaklılara Geri ödeme gayretlerinin bir modülü olarak kullanılabilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir