parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Öğrencilerin ChatGPT’ye İlgisi Artıyor

Öğrencilerin ChatGPT’ye İlgisi Artıyor

admin admin -
15 0

Bir araştırma öğrencilerin ChatGPT‘ye olan ilgisinin arttığını ortaya koydu.

Udemy’de ChatGPT maharetlerine yönelik Talebe ilgisi 2022’den bu yana yüzde 4.419 arttı. Olaya dair raporlar sonuçları ortaya koydu.

Raporlara Nazaran ChatGPT, Öğrenciler Tarafından İstek Görüyor

Udemy’nin en nihayet husus tüketim raporu, ChatGPT‘ye olan ilginin yanı Dizi bulut bilgi süreç ve Blockchain ile ilgili maharetlerde bir artış olduğunu gösteriyor.

Udemy’nin 2023’ün birinci çeyreğine ait Global İşyeri tahsil Endeksi, ChatGPT‘nin, finansal hizmetlerin ve öğrencilerin Amel öğretme maharetlerini geliştirmeyi amaçlayan kursların, sitenin bildirilen 49 milyon kullanıcısının ilgisinde Aka bir artış yaşadığını ortaya koydu.

Udemy’ye nazaran, ChatGPT için bahis tüketimi, yani bir bahse mahsus marifetlerin yer aldığı kurslara katılan kullanıcı sayısı yüzde 4,419 arttı.

Öğrencilerden artan İlgi gören diğer üst seviye teknoloji maharetleri ortasında makine tahsili alanındaki uygulamalarla bulutla ilgili bütün kurslar olan Nutanix, Azure Machine Learning ve Amazon Elastic MapReduce yer alıyor. İllüstrasyonda olduğu üzere Yapay zeka (AI) sanat nesli da ilgide artış gösterdi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir