parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. MoonPay’den Yeni Kripto Uygulaması

MoonPay’den Yeni Kripto Uygulaması

admin admin -
15 0

Miami merkezli kripto ödeme şirketi MoonPay, yeni kripto uygulamasıyla Birlikte hizmetlerini günden güne artırıyor.

Kripto ödeme şirketlerinin bilinen isimlerinden MoonPay, nihayet günlerdeki atılımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Perakendeye dönük bir uygulamayı geliştirmeyi hedefleyen MoonPay, kripto uygulamasıyla Birlikte birçok yeni adımlar atılacağını belirtti. Mart ayından beri 15.000 kullanıcının testine sunulan uygulama, bugün yapılan bir bilgilendirmeye nazaran artık Apple ve Google mağazalarında yaygın olarak bulunuyor. MoonPay, yeni uygulamanın maksadını “kullanıcılara apansız Çok kripto cüzdanını ve yüzlerce farklı token’ı yönetme imkanı sunacak” formunda açıkladı.

Uygulamayla İlgili Bilgiler Açıklandı

Yeni uygulama, MoonPay‘in kripto alanındaki ödeme altyapısı sağlamaya yönelik Temel Amel modeli olarak Anlatım edildi. MoonPay, kripto endüstrsindeki faaliyetleri sıkılaştırırken bir yandan da NFT teknolojisini benimsemeye devam ediyor. NFT Pazarında da Önemli atılımlarda bulunan MoonPay, gelecekteki çalışmaları için kullanıcılarını daha şimdiden meraklandırdı.

MoonPay‘in kurucu ortağı ve CEO‘su Ivan Soto-Wright yaptığı bir açıklamada, yeni uygulamanın “milyonlarca müşterimize kripto Nakit üniteleri ve dijital varlıklarıyla etkileşimde bulunmanın yeni bir yolunu sağlamak ve lider markamızın temelini oluşturmak için tasarlandığ. İş ortakları ve içerik oluşturucular, Web3 ekosistemi içinde benimsemeye devam edecekler.” dedi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir