NFT Projesi Sorare, Premier Lig ile Ortaklık Kurdu

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Oca 30, 2023 Yorum Yok

NFT oyun projesi Sorare, İngiltere’nin birinci Sınıf futbol ligi olan Premier Lig ile iştirak kurduğunu duyurdu.

Fransız NFT teşebbüsü Sorare, İngiltere’nin ve dünyanın en tanınan futbol ligi olan Premier Lig ile dört yıllık bir lisans iştiraki imzaladı. İngiliz futbol ligi, dünyanın en Fazla izlenen spor karşılaşmalarından birisi haline geldi. Bu nedenle Sorare, NFT bölümü açısından epeyce Kıymetli bir muahedeye imza atmış oldu. Fantezi NFT oyunu Sorare, Ethereum ağını kullanıyor.

NFT için önemli Adım: Sorare ve Premier Lig Ortaklığı

Yoğun İlgi gören NFT projesi Sorare, 680 milyon dolarlık yatırım çeşidinin akabinde piyasada hakimiyet kurmaya odaklandı. İspanya’dan La Liga, Almanya’dan Bundesliga ve İtalya’dan Serie A ile iştirak kuran proje, artık de gözünü İngiltere’ye dikti.

Yapılan iştirak sayesinde, Sorare kullanıcıları platformda Premier Lig kadrolarının tamamına erişim sağlayabilecek. Ayrıyeten oyunda, İngiltere ligine Özel karşılaşmalar da düzenlenecek.

Sorare’nin kurucu ortağı ve CEO’su Nicolas Julia, futbol taraftarı olarak hayalini kurduğu bir muahedeyi gerçekleştirdiğini lisana getirdi. Ayrıyeten Julia, şunları söyledi;

“Taraftarlar için zorlayıcı bir global spor topluluğu oluşturma amacımızı sürdürürken bu bizim için Kıymetli bir kilometre taşı ve şu anda dünyanın en Aka üç spor ligiyle paydaşlık kurmuş olmaktan nihayet derece gururluyuz: Premier Lig, NBA ve MLB. İnanılmaz derecede heyecanlıyız ve turnuvalarımızda taraftarların Premier Lig kartlarıyla oynamasını görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Ethereum ağını kullanan Sorare, geliştirilmiş futbol oyunuyla ön plana çıkıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir