Bitcoin Madencilik Gelirleri Yükselişte

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Oca 30, 2023 Yorum Yok

Lider kripto Nakit ünitesi Bitcoin (BTC), yükseliş trendinde devinim ederken, madencilik dalı yüzde 50’nin üzerinde bir gelir artışı yaşadı.

Kripto Nakit ünitelerinin yükseliş trendi, kripto ile Enlem devinim eden dalları de etkilemeye başladı. Bilhassa Bitcoin madencilik dalı, yüzde 50’nin üzerinde bir gelir artışıyla dikkatleri üzerine çekti. Bitcoin madencileri, nihayet vakitlerde hayli Çok çıkar sağlamaya başladılar. Piyasaların toparlanması, madencilik mükafatlarını ve süreç fiyatlarını de artırdı.

Bitcoin Madencilik Gelirleri Yüzde 50 Arttı

Kripto Nakit piyasasının toparlaması ve Bitcoin (BTC) tarafındaki yükseliş, Bitcoin madencilik gelirlerinin de artış yaşamasına yol açtı.

Kripto Nakit piyasasındaki boğa koşusu beklentisi, kripto sanayisindeki bütün dalları de direkt etkiledi. Bu dallardan birisi olan madencilik, olumlu bir seyir izlemeye başladı.

Bir yıla yakın bir müddettir hayatta kalma uğraşı veren Bitcoin madencilik şirketleri, 2023’ün birinci aylarında yüzde 50’den Çok bir gelir artışıyla karşı karşıya kaldı.

Bitcoin madencilik gelirleri, 1 Ocak’ta 15.3 milyon dolar düzeyindeyken 30 gün içinde yaklaşık 23 milyon dolara sıçradı. Bu durum, iflasın eşiğinde olan madencilik şirketlerine de can suyu oldu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir