NFT Girişimi Yakoa, 4.8 Milyon Dolar Topladı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 16, 2022 Yorum Yok

NFT dolandırıcılık tespit teşebbüsü Yakoa, katıldığı bir yatırım cinsinden yaklaşık 5 milyon dolarlık bir fon topladı.

Büyüyen ve gelişen NFT sektöründe, yeni çıkan projelerin sayısında artış yaşanıyor. Kripto ve blockchain benimsenmesinin artış gösterdiği bu devirde, projeler ağır mesai harcıyor. Bilhassa yatırım cinsleri, Kıymetli projelere fon sağlayarak dayanak oldu. Bu çeşitlerde, NFT ve metaverse projelerine ağır İlgi gösterildi. Yeniden bir NFT projesi olan platform, kuvvetli isimlerin yer aldığı yatırım cinsinden 4.8 milyon dolar topladı.

Yakoa, NFT Teşebbüsüyle Dikkat Çekti

NFT sektöründe dolandırıcılığa karşı geliştirilen Yakoa, Brevan Howard Digital şirketinin yönettiği yatırım tipinde kuvvetli bir takviye aldı.

Kaliforniya merkezli bir NFT dolandırıcılık tespit teşebbüsü olan Yakoa, tohum finansman cinsini muvaffakiyetle tamamladı. Cinse katılan öbür şirketler ortasında, Volt Capital, Uniswap Labs Ventures, Orange DAO üzere şirketler de yer aldı.

Yakoa, yılın başlarında iki yakın Dost tarafından kuruldu. Andrew Dworschak ve Graham Robinson, projenin kurucu ortakları oldu.

Girişim, NFT’leri endeksleyerek dolandırıcılığı tüketiciye ulaşmadan Evvel yakalamayı amaçlıyor. Platform, bunun için AI teknolojisini kullanacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir