Montana Senatosu, Kripto Madenciliğine Dair Yasayı Kabul Etti

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Şub 24, 2023 Yorum Yok

Montana Senatosu, kripto madencilerini koruyan Yasa tasarısını kabul etti.

Kabul edilen mevzuat, muhtemelen ABD‘de madencilik sanayisini amaç Meydan birinci maddelerden biri olan Missoula ilçe Bayındırlık yasasında sıkıntılar yaşatabilir.

Montana Senatosu, Kripto Madenciliğini Koruyan Yasa Tasarısını Kabul Etti

Kripto madenciliği geçtiğimiz Yıl artan güç fiyatları ve düşük kripto Nakit fiyatları sebebiyle güçlü bir Devre geçirdi. Hatta birçok firma 2022’de iflas etmemek için birçok Menfaat yol aradı. Bu devirde madencilere ek haklar tanındı.

Montana Eyalet Senatosu kripto madencilerini kesime karşı bir sıra mümkün hareketten koruyan bir Yasa tasarısını kabul etti. Önerilen Yasa senato’da 37’ye karşı 13 kabul edildi. Yasa onay için eyalet meclisine gidecek.

Tasarı meskende madenciliği koruyacak nitelikte. Madenciler için ayrımcı kullanım oranlarını önlüyor ve ödeme olarak kullanılan kripto paranın ek vergilere tabi olmamasını öneriyor.

Mevzuat tıpkı vakitte Lokal idarelerden Güç alarak, onların konutta madenciliğe karşı devinim etmelerini yahut faal operasyonları kapatmak için geriye dönük olarak Bayındırlık maddelerini kullanmalarını engelliyor.

Yeni yasa, muhtemelen bütün Bitcoin madencilerinin güç tüketimlerine muadil yenilenebilir güç varlıkları satın almalarını yahut inşa etmelerini gerektiren 2020 Missoula County Bayındırlık yönetmeliğine ket vurabilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir