Affine Protokol, 5,1 Milyon Dolar Fon Topladı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Şub 24, 2023 Yorum Yok

Affine Protokol, DeFi‘da gelişimini sürdürmek ismine bir fon toplama cinsinde 5,1 milyon dolar topladı.

Affine Protokol’ün katıldığı finansman tipi Jump Crypto ve Hack VC tarafından yönetildi. Tıpta Circle Ventures ve Coinbase Ventures’ın da yer aldı.

Affine Protokol Yüklü Fon Toplamayı Başardı

Merkeziyetsiz protokol Affine, Jump Crypto ve Hack VC liderliğindeki ve Circle Ventures ile Coinbase Ventures’ın katkıları da iç olmak üzere bir tohum finansman çeşidinde 5,1 milyon dolar topladı.

Ethereum ve Polygon tabanlı Affine, kullanıcılara merkeziyetsiz finans (DeFi) platformlarında çeşitlendirilmiş randımana erişim sağlıyor. Affine’in gayesi, likidite sağlamada değer düşüklüğü kaybıyla ilgili zorluklara yönelik tahliller üretmek.

Polygon kurucu ortağı JD Kanani Affine’in dalda üstlendiği rol hakkında şunları söyledi: 

“Pazar, DeFi’ye katılmayı sadece zorlaştıran Fazla zincirli bir dünyaya hakikat ilerliyor. Affine, nihayet kullanıcıların bu karmaşıklığı sürdürülebilir bir halde çözmesine Yardımcı olma konusunda çağının ötesinde.”

Çok Türlü DeFi platformları ve token’ları, yeni ve bilgisiz yatırımcılar için kuvvetli bir dünya haline getirebilir. DeFi’da geçtiğimiz Yıl yaşanan hackleme, açıklardan yararlanma, rug pulls üzere olaylar yatırımcıda güvensizlik oluşturuyor. Tam da burada Affine’in bu rolü üstlenmesi ve süreci kolaylaştırabilen araçları bu nedenle kesimde talep görebilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir