parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Milyarder Bill Ackman SVB Konusunda Hükümeti Uyardı

Milyarder Bill Ackman SVB Konusunda Hükümeti Uyardı

admin admin -
27 0

Milyarder Bill Ackman ABD hükümetini 48 saat içinde sorunu çözün ya da yıkımla karşı karşıya kalın diyerek uyardı.

Milyarder Bill Ackman, Silicon Valley Bank (SVB) üst idaresinin Fazla Temel bir yanılgı yaptığını ve kovulması gerektiğini söyledi. Silicon Valley Bank’ın batışı ABD’de nihayet on yılda yaşanan en Aka banka batışı olarak kayıtlara geçti.

Bill Ackman Gündem Hakkında Yorumlarda Bulundu

Bill Ackman nihayet on yılda ABD’de yaşanmış en Aka banka batışı olarak kayıtlara geçen Silicon Valley Bank batışı hakkındaki görüşlerini Twitter üzerinden paylaştı.

Milyarder Bill Ackman, ABD hükümetini Silicon Valley Bank (SVB) tarafından tutulan bütün mevduatları önümüzdeki 48 saat içinde garantilemesi gerektiğini söyledi. Ackman’a nazaran hükümet bunu başaramazsa birçok finans kuruluşunun yıkılması riskini almış olacak.

Riskten korunma fonu Yönetim şirketi Pershing Square’in CEO’su Bill Ackman attığı bir Tweet’te, “sistemik olarak Değerli bankaların yanı Dizi bütün bankalardan Aka ölçüde bütün sigortasız mevduatların çekilmesinin sesinin” kesimde duyulacağını söyledi.

Ackman bunun, dünyanın sigortasız bir mevduatın başarısız bir bankada teminatsız likit olmayan bir talep olduğunu ayrım etmesinin sonucu olacağını öne sürdü.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir