Michael Saylor, 1.5 Milyar Dolar Kazanabilirdi

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 04, 2022 Yorum Yok

MicroStrategy CEO’su, Bitcoin (BTC) yerine Ethereum (ETH) satın alsaydı 1 buçuk milyar dolardan Çok kar elde edebilirdi.

Blockchaincenter, MicroStrategy CEO’su Michael Saylor için Bitcoin içermeyen bir portföy oluşturdu. Beklendiği üzere, CEO’nun BTC yerine piyasadaki en Aka ikinci kripto Nakit ünitesi ETH’yi satın aldığı simülasyon Fazla daha yeterli çıktı.

Ethereum, Michael Saylor’a 1.5 Milyar Dolar Kar Getirebilirdi

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor‘un piyasada kâr elde etmenin daha Çok yoluna sahipti fakat tercihini Bitcoin’den yana kullandı. Şayet alternatif olarak Ethereum’u seçseydi Fazla daha farklı bir gelir dağılımına sahip olacaktı.

Kaynak: Blokchaincenter

Bitcoin portföyüne kıyasla, Ethereum, Saylor’a 1,3 milyar dolarlık bir kayıp yerine 1,5 milyar dolardan Çok kâr getirebilirdi. Dikkate alınması gereken gereken bir öbür Öğe de Ethereum staking.

Önceki ve var oranlarda Saylor, portföyünün pahasını yüzde 4 ile yaklaşık 350 milyon dolar kıymetinde 239 bin 680 ETH artırabilirdi. bütün BTC’sini Ethereum’a taşımaya ve bunu stake etmeye karar verse bile şirketin aktiflik gelirinden Fazla daha Çok olan yaklaşık 133 milyon dolar kar elde edecekti.

Ethereum ve Bitcoin Süreci

Kripto Nakit piyasası benimsenmeye başladığında, ön plana Bitcoin ve Ethereum çıktı. İki kuvvetli kripto Nakit ünitesi, ağır İlgi görerek Önemli yükseliş yaşadı.

Michael Saylor, şirketi MicroStrategy’e birinci Bitcoin’ini 2020 yılında satın aldı. Kripto boğa piyasasıyla birlikte, aldığı eserlerin kıymetlenmesini yakınen takip etti. 150 dolar düzeylerinden Bitcoin almaya başlayan Saylor, fiyat hareketinden Müstakil olarak biriktirmeye devam etti. Ethereum ise bu süreçte Bitcoin’e nazaran daha süratli bir yükseliş yaşadı.

Bitcoin önümüzdeki süreçte, kurumsalların benimsemesiyle 100 bin dolar bandını hedefliyor. Lakin mümkün bir 5 sert yükselişe nazaran, Ethereum tarafında 15 bin dolar düzeyi göze çarpıyor. Bu yükseliş, Ethereum açısından 8 katından daha Çok görünüyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir