Metacade, 2023 İçin İyimser Bir Görünüme Sahip (Sponsorlu)

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Mar 14, 2023 Yorum Yok

Kripto Nakit yatırımı yapmayı düşünüyorsanız, var ayı piyasası şartlarında kripto paralar hakkında araştırmanızı yaptığınızdan emin olmanız Fazla değerlidir.

Düşük düzeylerde süreç gören kripto paralara yatırım yapmak cazip olabilir, zira piyasa görünümü güzelleştiğinde yararlar otomatik olarak artacaktır. Lakin, ayı piyasası sırasında kriptoya yatırım yapmak zordur ve hangi coin’lerin toparlanacağını ve hangilerinin artık bir kullanım alanı olmadığını belirlemek de güç olabilir.

Zorlu piyasa şartlarında yatırım getirisi sağlayacak stratejilerden birisi de yeni projeleri inceleyip değerlendirmektir. Metacade, kripto Nakit etraflarında ses getiren bir projedir ve 2023 için nihayet derece Olumlu bir görünüme sahiptir.

Metacade Nedir?

, metaverse’in en kapsamlı “kazanmak için oyna” (P2E:Play-to-earn) oyunlarına konut sahipliği yapmak için blockchain teknolojisi ve Web3 geliştirme tekniklerini kullanan orijinal bir GameFi platformudur. Varlıklı ve Çeşitli yol haritaları, oyun meraklılarını Biricik bir platformda bir ortaya getirmeyi ve çevrimiçi oyun tecrübesinin denetimini ele almak isteyen benzeri düşünen bireylerden oluşan bir topluluk oluşturmayı amaçlamaktadır.

Platformun birincil P2E ögesinin yanı Dizi Metacade, üyelerine bir sıra ek potansiyel gelir kaynağı sunuyor. Her kaynak, Create2Earn (Kazanmak İçin Oluştur) programı aracılığıyla toplumsal içeriğe katkıda bulunarak yahut Compete2Earn (Kazanmak İçin Rekabet Et) teşebbüsünün bir kesimi olarak, çevrimiçi turnuvalara ve sistemli Ödül çekilişlerine yapılan iştiraklere karşılık Mahallî MCADE tokenını biriktirerek, Metacade’in gelecekteki gelişimini finansal olarak destekleyen üyelerin daha geniş merkezle etkileşimini teşvik etmektedir.

Metacade Nasıl Çalışıyor?

Metacade, Türlü İç ve Hariç kaynaklardan elde edilen MCADE tokenlarının öz yeterlilik yoluyla finanse edilen geniş kapsamlı Ödül sisteminden yararlanan oyuncuların muhtaçlıkları ve istekleri tarafından yönetilmektedir.

Token biriktirmek, gelir üretiminin bir kesimini oluştururken, oyuncular da MCADE tokenlarıyla daha klasik öde-oyna arcade oyunlarını oynayarak katkıda bulunurlar. Bunun yanı Dizi Metacade, reklâm alanı üzerinden, launchpad programı aracılığıyla öbür stüdyolardan oyunlar yayınlayarak ve 2024 yılının 1. çeyreğinden itibaren hayata geçecek olan yenilikçi Work2Earn (Kazanmak İçin Çalış) programının bir modülü olarak Hariç şirketlerden Web3 Amel ilanlarını barındırmak için merkezin Amel panosunda Meydan satarak öbür şirketlerden Hariç yatırım almaktadır.

Bu fonlar, Metacade’in ekosisteminin Daimi gelişimini ve GameFi hayranları için metaverse oyunlarda tercih edilen Biricik durak noktası olma yolundaki ilerleyişini destekleyecek Gerekli kaynağı sağlıyor.

Metacade’i Farklı Kılan Nedir?

Metacade’in planları Çeşitli taraflardan bütün kripto yatırımcıları açısından cezbedicidir. En cazip olanı, sunulan teklifin kapsamıdır. Birçok GameFi platformu, kullanıcı tabanını kendine çekmek ve korumak için bir oyuna yahut Ufak bir oyun yelpazesine güveniyor. Bu modelin başarılı olduğu kanıtlanmış olsa da, oyuncuların ilgisini korumak için sistemli olarak yeni özelliklerin ve karakterlerin yayınlanması gerekiyor.

Metacade’in muazzam oyun yelpazesi, kütüphanesinde herkes için bir şeyler olmasını sağlıyor. Klasik oyunlardan nihayet teknoloji eseri yeni GameFi oyunlarına kadar, Alelade oyuncular ve Önemli çevrimiçi turnuva oyuncuları için düzgün bir hizmet sunuluyor. Platforma gelen Daimi yeni oyun akışı, oyuncuların burada kalmasını ve Metacade’in uzun vadeli geleceğini garanti altına almasını sağlayacaktır.

GameFi platformlarında Fazla rastlanmayan bu uzun ömürlülük, Metacade’in potansiyel yatırımcıların ilgisini çekmesinde Aka rol oynuyor.

Buna ek olarak Metacade, blockchain oyunlarının en Aka isimlerinden biri olarak yalnızca sahip olduğu pozisyonunu muhafazaya yönelik hazırlıklar yapmıyor.. Web3 dalındaki en güzel yeni yetenekleri destekleyerek ve geliştirerek bütün GameFi sanayisini ileriye taşıyan bir pazar önderi olma planları var.

Metacade: Metaverse Oyunlarında İnovasyonun Teşvik Edilmesi

2023 yılının 3. çeyreğinde Metacade’in çığır açan Metagrants programı, oyun geliştiricilerine yeni P2E oyunlarının yaratılmasını desteklemek için fon sağlamayı amaçlayan bir teşebbüs olarak hayata geçiyor. Geliştiriciler yeni oyun fikirlerini bir havuza gönderiyor ve MCADE topluluğu bu fikirleri oyluyor. En Fazla oyu alanlar, kripto hibelerinden yararlanarak üretime geçiyor ve birinci oyunlar 2024 yılının birinci çeyreğinde piyasaya sürülecek.

Metagrants, Metacade’in geniş Web3 alanında devam eden ilerlemesini teşvik edip Mümkün kılarken platformunun gelişimini sürdürme isteğinin da Kıymetli bir kesimini oluşturuyor. Fon kazanan geliştiriciler mesleklerini ileriye taşımak için Değerli deneyimler elde edebilirler. Birebir vakitte, Metacade’in sektörel Amel ilan panosuna ilan veren Web3 ve GameFi şirketleri, en parlak ve en yenilikçi yetenekleri bünyelerine katabilmenin avantajını yaşıyor.

Metacade’in metaverse oyunlarda yaratıcılığı ve ilerlemeyi teşvik etme konusundaki kararlılığı, değerli bir yatırım seçeneği olarak cazibesinin bir Öbür Kıymetli tarafıdır.

MCADE: Kriptoya Yatırım Yapan Herkes İçin Kusursuz Bir Presale Seçeneği

MCADE presale aktifliği kısa bir müddet Evvel Aka bir coşkuyla başladı ve başlamasından bu yana geçen haftalarda ağır bir İlgi gördü. Birinci presale kademeleri 16 hafta içinde tükendi ve toplanan 10 milyon dolarlık fon ile Birlikte sonraki evrelerde da momentumunun yavaşlayacağına dair bir emare görülmüyor.

Kriptoya yatırımcılarının, MCADE’in var presale fiyatı olan 0.017 dolar düzeyine ilgisi artıyor. Zira her presale evresinde fiyat artarak 0,02 dolarlık en son kıymete ulaşacak ve borsalarda satışa sunulacak.

Metacade’in geniş kapsamlı planlarının presale aktifliği sırasında muazzam bir İlgi görmesiyle birlikte, MCADE token’larına olan talebin artması bekleniyor. Hudutlu bir sabit token arzı ile MCADE için fiyat varsayımları, 2023 için nihayet derece Olumlu bir Görünüm sergiliyor ve 1 dolar ulaşılabilir bir amaç üzere görünüyor. MCADE, bu Yıl öne çıkan kripto paralardan biri olabilir.

Metacade presale’ına katılabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir