Mercedes F1 Takımı, FTX ile Yola Devam Ediyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Kas 11, 2022 Yorum Yok

Mercedes F1 grubu, likidite kriziyle gündeme gelen kripto Nakit borsası FTX’in sponsorluğunu araçlarında taşımaya devam edecek.

FTX, nihayet yıllardaki muvaffakiyetleri sayesinde birçok üst seviye sponsorluk mutabakatı imzaladı. Bunların ortasında, Miami Heats ve Major League Baseball’un resmi kripto Nakit ünitesi markası olması yer alıyor. Formula 1 grubu Mercedes-AMG Petronas da Eylül 2021’de kripto Nakit borsası FTX ile güçlerini birleştirenler ortasında.

Mercedes F1 Grubu, FTX Logosu Taşımaya Devam Ediyor

Mercedes Formula 1 grubu, bu hafta sonu Brezilya’daki Sao Paulo Grand Prix’sinde kripto Nakit borsası FTX sponsorluğuna araçlarında yer vereceklerini açıkladı.

Bu hafta içinde Binance ve FTX borsalarının birbirleri ile verdiği gayret öne çıktı. Kripto Nakit piyasasındaki en Aka iki borsanın ortasındaki tartışmanın mutlak kazananı olmadı. FTX ise likidite krizinde kendine yeni bir yol çizme arayışına girdi. Bu nedenle, FTX’in yatırımcıları, yatırım yaptıkları ve sponsorluklarıyla ilgili birçok mevzu da merak edilir hale geldi. Hususla ilgili birinci İzah yapanlardan biri Mercedes F1 grubu oldu.

FTX’in yaşadığı krize Karşın Mercedes, FTX logolarının bu hafta sonu Interlagos’taki yarışta araçta ve öbür ilgili varlıklarda yer almaya devam edeceğini duyurdu. Ayrıyeten ekip, işler ilerledikçe borsayı çevreleyen gelişmeleri yakından takip edeceğini bildirdi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir