Neobank Ping, 15 Milyon Dolarlık Fon Topladı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 11, 2022 Yorum Yok

Neobank şirketi Ping, kuvvetli isimlerin desteklediği tohum yatırım cinsinden 15 milyon dolarlık bir fon toplamayı başardı.

Kripto sanayisinde yatırım tipleri ve tohum finansmanları Hız kesmeden devam ediyor. Bilhassa, dala yenilik ve farklılık getirecek projelere Önemli dayanaklar sağlanıyor. Tohum yatırım cinslerinde öne çıkan projeler, capital şirketler tarafından milyon dolarlık yatırım almayı başarıyor. Bu yatırımlar ile ortaya çıkan projeler, piyasaya kuvvetli bir giriş yapma imkanı buldu. Bunlardan biri olan Ping, capital şirketlerin bulunduğu tohum yatırım çeşidinde 15 milyon dolar topladı.

Y Combinator Takviyeli Proje: Ping

2021 yılında kurulan ABD merkezli şirket, faaliyetlerine süratle başlattı. Kuruluşunun birinci birkaç ayında 1 milyon dolarlık bir süreç hacmi gerçekleştirmeyi başardı. Platform, yaklaşık dört ay Evvel Y Combinator tarafından piyasaya sürüldü.

Neobank hizmeti sunan Ping, milletlerarası bir File oluşturmayı hedefliyor. Şirket, dijital mecralarda çalışanlara ve özgür piyasa bölümüne yönelik atılımlar yapacak. Platform, dolar cinsinden ödeme süreçlerine ve Mahallî Nakit ünitesine dönüştürme süreçlerine odaklandı. Ayrıyeten platform kullanıcıları, platform üzerinde banka hesapları da oluşturabilecek.

Ping kurucu ortağı Jack Saracco, giderek genişleyeceklerinin altını çizdi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir