Mastercard ve Binance, Brezilya’da Öne Çıkıyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Oca 30, 2023 Yorum Yok

Ödeme devi Mastercard ve kripto borsası Binance paydaşlığıyla, ön ödemeli kart hizmetini Brezilya‘da piyasaya sürülecek.

Kurumsalların kripto ve blockchain teşebbüsleri Hız kesmeden devam ediyor. Bilhassa Mastercard, kripto kullanımının ve dijital ödemelerin kolaylığını yaygınlaştırmak için kollarını sıvadı. Bu kapsamda Mastercard, Binance ortaklığıyla Bir arada Brezilya’da ön ödemeli bir kart piyasaya sürecek. Binance Card, aktüel durumda beta testinde ve önümüzdeki haftalarda yaygın olarak kullanıma girecek.

Mastercard ve Binance, Brezilya’da Kart Hizmeti Başlatıyor

Mastercard ve Binance, Brezilya’da ön ödemeli kart hizmeti olan Binance Card’ı piyasaya süreceklerini açıkladı. Yapılan açıklamada, klasik finans ortasındaki ilişkiyi genişletme gayesiyle bu hizmete odaklanıldığının bildirisi verildi.

Brezilya’da beta evresinde hizmete giren Binance Card, birkaç hafta sonra tam manasıyla yürürlüğe girecek. Ön ödemeli kart hizmeti, Arjantin’den sonra Brezilya’ya sıçradı.

Kripto sanayisi, Brezilya’nın en Aka on pazarından birisi olarak öne çıkıyor. Tanınan borsa, kullanıcıların Mastercard altyapısıyla kripto Nakit ünitelerini kullanarak alışveriş yapmalarına İmkan sağlayacak.

Kripto paraların yaygın kullanımı ve benimsenmesi, bu biçim hizmetlerin giderek yaygınlaşabileceğini öne çıkarıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir