Binance’ten Bitzlato Soruşması Kapsamında Hareket

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Oca 30, 2023 Yorum Yok

Dünyanın hacmen en Aka kripto Nakit borsası Binance, Bitzlato soruşturması kapsamında birtakım kullanıcı hesaplarını askıya aldı.

Binance, Bitzlato soruşturması kapsamında birtakım kullanıcı hesaplarını askıya alırken kullanıcı fonlarının inançta olduğunu belirtti.

Binance’ten Bitzlato Soruşturması Kapsamında Birtakım Kullanıcı Hesaplarını Askıya Aldı

Kripto Nakit borsası Binance geçtiğimiz haftalarda Bitzlato’ya ABD eşitlik Bakanlığı tarafından el konmasının akabinde borsasındaki birtakım kullanıcı hesaplarını askıya aldı.

Binance bu atağını gerçekleştirirken kullanıcı fonlarının inançta olduğunu açıkladı. Bazen kullanıcılara nazaran, Binance Bitzlato soruşturmasıyla alakalı olarak kendi borsasındaki birtakım hesapları kapatıyor.

Bir Küme Rus Binance kullanıcısı ise engellenen hesaplardan ve paralarını borsadan çekememekten muzdarip. Hesapları askıya alınan kullanıcılar hesaplarının rastgele bir İkaz yapılmaksızın askıya alındığını belirterek problemleri belirtmek ismine bir Telegram kümesi oluşturdu.

Şu anda binden Çok üyesi olan Küme ABD eşitlik Bakanlığı tarafından Bitzlato’ya yapılan engelleme ve yaptırımlar ortasında kimi kontaklar bulunduğunu sav etti.

Telegram kümesindeki kullanıcıların birden fazla Bitzlato ve Binance hesapları ortasındaki transferleri gerçekleştirmek için Bitzlato’yu kullandıklarını yazdılar. Hesapları askıya alınan Bazen kullanıcılar ise Bitzlato’ya karşı uygulanan yaptırımlar hakkındaki öfkelerini beyan ettiler.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir