parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Mastercard, Popüler Dört Altcoin ile Birlikte Çalışacak

Mastercard, Popüler Dört Altcoin ile Birlikte Çalışacak

admin admin -
16 0

Mastercard, blockchain geliştiricileri Aptos Labs, Ava Labs, Polygon ve Solana Foundation ile Birlikte çalışacak.

Ödeme devi Mastercard, kripto sanayisine yönelik ataklarını bütün süratiyle sürdürüyor. Daha Evvel kripto ödeme kolaylıkları ve blockchain teşebbüsleriyle öne çıkan Mastercard, tanınan dört kripto Nakit teşebbüsüyle Amel birliği içerisine giriyor.

Mastercard, Crypto Credential‘ı geliştirmek için Aptos Labs, Ava Labs, Solana Foundation ve Polygon ile Birlikte devinim edecek. Bu Amel birliği, ödeme prosedürlerinin yanında NFT’leri de kapsıyor.

Mastercard, Dört Blockchain Teşebbüsüyle İş Birliği İçerisinde

Mastercard Kripto ve Blockchain Lideri Raj Dhamodharan, Mastercard Crypto Credential ile blockchain ağlarını kullanan tüketiciler ve işletmeler ortasındaki muteber etkileşimleri doğrulamaya Yardımcı olmayı amaçladıklarını aktardı.

Kripto alanındaki atılımlarının yeni bir şey olmadığını ve daha evvelce de Çeşitli çalışmalar yaptıklarını söyleyen Dhamodharan, muteber ekosistemler oluşturmaya odaklandıklarının altını çizdi.

Dhamodharan, Mastercard Crypto Credential için Değerli Amel birlikleri içerisinde olduklarını aktardı. Oluşturulan bu sistem ile birlikte, NFT, muteber blockchain, tüketici tecrübeleri ve üreticiler ele alınıyor. Program, Aptos Labs’ın, Ava Labs’ın, Polygon’un ve Solana Foundation’un blockchain tecrübelerinden yararlanacak.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir