parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Binance Labs, Risk Sermayesi Kolunu Büyütüyor

Binance Labs, Risk Sermayesi Kolunu Büyütüyor

admin admin -
15 0

Düzenleyici baskılarla uğraşan Binance’in, risk kapital kolu varlıklarını 7,5 milyar dolardan 9 milyar dolara yükseltti.

Kripto Nakit piyasasının giderek artan ünü, risk sermayedarlarını da iştahlandırmaya başladı. Birçok kripto projesi, milyonlarca dolarlık yatırım toplamayı başardı. Binance’in risk kapital kolu Binance Labs, 7,5 milyar dolarlık varlığını 9 milyar dolara yükseltmeyi başardı. Binance’in düzenleyici baskılar altında olduğu bu periyotta, risk kapital kolunun büyüyen yapısı dikkat çekti.

Binance Labs, Varlıklarını 9 Milyar Dolara Yükseltti

Binance Labs’in varlıkları, geçen Yıl kıyasla 1,5 milyar dolarlık bir artış gösterdi. Risk kapital kolunun varlıkları 9 milyar dolar civarında.

SEC ve CFTC’nin kripto sanayisi üzerindeki baskılarından nasibini Meydan Binance, risk kapital kolunu büyütmeye devam ediyor. Binance Labs, 25’ten Çok ülkede 200’den Çok projeye yatırım yaptı. Bir Binance sözcüsü, yapılan yatırımların teorik getirisinin 10 kat daha Çok olduğunu savundu.

Binance’in baş işletme yetkilisi Yibo Ling, The Block’a verdiği bir demeçte, ABD’li düzenleyici baskıların düşünüldüğü üzere bir tesiri olmadığını aktardı. Ling, rastgele bir ülkedeki rastgele bir projeye yönelebileceklerinin sinyalini verdi.

Binance Labs‘ın sermayesinin Aka bir kısmı borsa ayağından geldiği için, risk kapital yatırımlarından gelen getirilerin çoğunluğu da borsa tarafına aktarılacak.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir