parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Mastercard, Kripto Kart Bağlantılarını Genişletiyor

Mastercard, Kripto Kart Bağlantılarını Genişletiyor

admin admin -
15 0

Mastercard’ın kripto ve blockchain lideri Raj Dhamodharan, perşembe günü yaptığı bir konuşmada kripto kart programlarına değindi.

Bazı ülkelerde kripto kontaklı ödeme kartları sunmak için Binance, Nexo ve Gemini iç olmak üzere kripto borsalarıyla iştirak kuran Mastercard, bu istikametteki atılımlarını devam ettiriyor. Mastercard’ın kripto ve blockchain sanayisindeki yetkili ismi olan Raj Dhamodharan, şirketin istikbal yıllardaki planlarına değinerek “Dünya çapında kripto kart programları sunan birçok ortağımız var. Bu iştirakler gelişimini sürdürüyor. Kripto ve blockchain alanında Türlü faaliyetlerimiz devam edecek .” dedi.

Mastercard’ın Kripto Atakları Devam Ediyor

Kripto dünyasının nihayet vakitlerinde parlayan yıldızı Mastercard, Dhamodharan’ın konuşmaları sonrasında daha da alevlendi. Ayrıyeten Mastercard, kripto kartlarına yönelik faaliyetlerini daha da sıkılaştıracağını belirtti. Çalkantılı ilerleyen piyasada Mastercard’ın böylesine bir telaffuzda bulunması, kripto yatırımcılarını birazda olsa rahatlattı.

Küresel olarak kripto kart programlarını el üstünde tutan Mastercard, önümüzdeki atakları için yatırımcıları heyecanlandırmış durumda. Piyasanın haberlere entegre halde ilerlemesi, Mastercard tarafından gelebilecek haberleri daha da değerli kılıyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir