Mask Network, Güçlü Yükselişini Sürdürüyor!

Altcoinler Şub 04, 2023 Yorum Yok

Son bir haftada yüzde 76 oranında artış gösteren MaskNetwork (MASK), yükseliş trendine devam ediyor.

Bitcoin’in (BTC) nihayet günlerdeki artışıyla, altcoin’ler için büyük yükselişler başladı. Bu yükselişlere eşlik eden MASK, önündeki dirençleri Biricik tek aşmaya devam ediyor. Ayrıyeten, Twitter’ın kripto paralara olan yakınlaşması, toplumsal medya ve Web3 odaklı Mask Network tarafına da Müsait bir ortam yaratıyor.

Mask Network Yükselişi, neden Yükseliyor?

Mask Network platformunun Mahallî kripto parası olan MASK, Twitter ve Facebook kullanıcıları için Web3 nitelikleri sunar. Piyasaya sunulmasının maksadı “merkeziyetsiz depolama alanlarını yahut NFT’leri satın almak” formunda açıklanmıştır. Ayrıyeten MASK’ın maksatlarından biri Web 2 ile Web 3 ortasında köprü olarak çalışan bir kripto Nakit ortaya koymaktır.

Kripto piyasasının vazgeçilmezi olan trend döngülerinde, nihayet vakitlerde Web3 öne çıkıyor. Web3 odaklı kripto Nakit üniteleri, nihayet haftalarda öne çıkarak fiyatlamasını sürdürüyor. Web3 tarafında trend döngüsü devam ettiği sürece, MASK’ın fiyatlamaya devam edebileceği öngörülüyor.

MASK Grafik Tahlili, Neler Olabilir?

MASK, yeni yükseliş trendini koruyabildiği sürece birinci gayesi olan 5,20 dolar düzeyine kadar yükseliş gösterebilir. Bu düzeyin aşıldığı takdirde sırasıyla 6,40 ve 7,50 dolar seviyelerine kadar yükseliş yaşayabilir. Yükseliş trendini koruyamadığı ve mümkün BTC’nin düşüş senaryosunda ise, sırasıyla 4,44 dolar, 3,80 dolar ve 2,02 dolar düzeylerine kadar Geri çekilmeler yaşanabilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir