parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Marathon Digital’in Signature Bank Fonlarına Erişimi Var

Marathon Digital’in Signature Bank Fonlarına Erişimi Var

admin admin -
22 0

Marathon Digital bir açıklamasında Signature Bank’ta tutulan fonlarına erişimi olduğunu söyledi.

Bitcoin madencisi Marathon Digital, Signature Bank’ta tuttuğu fonlara hazine idaresi kapsamında erişimi olduğunu söyledi. Madenci ek olarak işlerin olağan seyrinde ilerlediğini söyledi.

Marathon Digital: İşler Olağan Seyrinde İlerliyor

Marathon Digital, Pazar günü devlet düzenleyicileri tarafından kapatılan Signature Bank tarafından tutulan 142 milyon dolarlık para mevduata erişimi olduğunu söyledi. Şirket yaptığı açıklamada, hazine idaresi maksadıyla fonlara erişimi olduğunu ve bütün faturaları “işin olağan seyrinde” ödediğini söyledi.

Marathon ayrıyeten 11.000’den Çok Bitcoin’e sahip ve şirket bunun klâsik bankacılık sisteminin ötesine geçen finansal opsiyonellik sağladığına inanıyor.

Ayrı bir gelişmede Marathon, yetkililer tarafından Cuma günü kapatılan Silicon Valley Bank ile direkt bir Amel ilgisi olmadığını doğruladı. ABD federal banka düzenleyicileri, Silikon Vadisi ve Signature Bank alıcı mevduatlarının tam iadesini garanti etti.

ABD Lideri Joe Biden, bugün Amerikan vatandaşlarına iflasların akabinde bankacılık sisteminin inançta olduğuna dair garanti verdi.

Biden açıklamasında şunları dedi:

“Amerikalılar bankacılık sisteminin inançlı olduğundan emin olabilir. Bu bankalarda mevduatı olan bütün müşteriler, bugünden itibaren korunacaklarından ve paralarına erişebileceklerinden emin olabilirler.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir