Magic Eden, NFT Desteğini Polygon Ağına Genişletiyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Oca 08, 2023 Yorum Yok

Magic Eden, Polygon blockchain ağına NFT’ler için takviye eklediğini duyurdu.

Magic Eden’ın Polygon genişlemesi, ağdaki oyun projeleriyle çalışmaya odaklanma adımının bir modülünü oluşturuyor. Polygon böylece, Magic Eden’in Solana ve Ethereum‘dan sonra entegre ettiği üçüncü blockchain ağı olacak. Ethereum’a Enlem çalışan bir proof-of-stake sidechain olan Polygon, Ethereum tabanlı uygulamalar için daha ucuz süreçlere İmkan sağlıyor.

Magic Eden, Polygon Ağında NFT Takviyesi Başlattı

Magic Eden, ağdaki oyun projeleriyle çalışma kabiliyetini artıracak bir atılım olarak Polygon ağında NFT ticareti takviyesi ekledi.

Firma, sadece NFT ticareti için bir yer olarak devinim etmek yerine, Polygon’da gelişmekte olan blockchain oyun alanını genişletmek ve bundan yararlanmak istiyor. Ayrıyeten Magic Eden takımı, Polygon’dan yararlanarak NFT’leri entegre etmek isteyen oyun geliştiricilerini destekleyebileceğini belirtti.

Magic Eden’in kurucu ortağı Zhuoxun Yin, bahisle ilgili şunlara yerdi:

“Polygon’un düşük maliyetli EVM uyumlu bir zincir olarak oyun geliştiricileri ortasındaki popülerliği göz önüne alındığında, Polygon’u entegre etmek, Magic Eden’i web3 oyun platformu olarak güçlendirmeye devam edecektir”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir