Luxor Technologies, OrdinalHub’ı Satın Aldı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Şub 22, 2023 Yorum Yok

Bitcoin madencilik yazılımı ve hizmetleri şirketi olan Luxor Technologies, Bitcoin tabanlı NFT’leri almak, satmak ve takip etmek için platform oluşturma araçları olan OrdinalHub’ı satın aldı.

OrdinalHub, bu yılın Ocak ayında piyasaya sürülmesinden bu yana, 150.000’in üzerinde yapıtla giderek daha Çok benimsendi. Bitcoin’in en Aka merkezi olmayan File olarak güvenliği ve NFT’ler için gerçek ortamın zincir üzerinde büsbütün çoğaltıldığı gerçeği göz önüne alındığında, öteki ağlardan birçok NFT projesi süratle Ordinal standardına geçiyor.

“OrdinalHub, NFT Basmak İçin Eşsiz Bir metot Sunuyor”

Tüm bu koleksiyonların basımı ve ticareti, farklı Discord sunucularında OTC olarak gerçekleşiyor. Bu durum, koleksiyoncuların ve yaratıcıların süratli devinim eden bu kesimdeki bütün projeleri takip etmesini zorlaştırıyor.

OrdinalHub, Ordinal topluluğunun proje araması, NFT ticareti yapması ve eğitim gereçlerine erişmesi için bir merkez sağlayarak bu sıkıntıların üstesinden gelmeyi amaçlıyor. Ordinal, şimdi emekleme basamağında ve piyasada koleksiyonları endekslemek, alım satımları emanet etmek ve fiyat keşfini kolaylaştırmak için sağlam, kurumsal seviyede tahlillere sahip değil.

OrdinalHub, web sitesine ek olarak, PunksonBitcoin, TaprootWizards, OrdRocks, OrdinalLoops, DeGods ve BitcoinShrooms üzere şimdiden 10 BTC’yi aşan satış fiyatları gören Kıymetli projelerin yer aldığı bir Discord sunucusuna sahip.

Luxor CEO’su Nick Hansen: “Ordinals, Bitcoin blok zincirinde NFT basmak için yeni ve eşsiz bir metot sunuyor ve Luxor bu gelişen hareketin merkezi bir oyuncusu olmaktan gurur duyuyor” ifadelerini kullandı ve şöyle devam etti: ”Ordinals, Bitcoin madencileri için heyecan verici yeni Nakit kazanma stratejilerinin kapısını açtı. Luxor’un madencilik havuzu ile OrdinalHub ortasında doğal sinerjiler Mevcut ve bu sinerjiler Luxor’u bölümün büyümesini teşvik etmek üzere kritik bir altyapı oluşturmak için eşsiz bir pozisyona getirecek.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir