Ankr, Microsoft Ortaklığı Sonrası Yüzde 43 Büyüme Kaydetti

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Şub 22, 2023 Yorum Yok

Merkeziyetsiz bir blok zincir altyapı sağlayıcısı olan Ankr’ın (ANKR), Amerikan teknoloji devi Microsoft ile iştirakini duyurmasının akabinde yaşadığı yükseliş hala daha devam ediyor. 

Ankr, paydaşlık duyurusunun akabinde yaşadığı yüzde 60’lık yükselişin yanı sıra, nihayet 24 saat içinde yüzde 43,51’lik bir artış daha yaşadı ve 0,0471 dolar düzeyine kadar yükseldi. Microsoft ile yapılan bu iştirak, daha Evvel yatay hareketler sergileyen varlığın fiyatında Olumlu fiyatlanmaya neden oldu. 

Ankr, nihayet 7 Günde Yüzde 68 Büyüme Kaydetti

Microsoft paydaşlığı, Web3 ekosisteminde gelişmekte olan bir alt Bina hizmeti sağlayıcısı olarak kayda değer bir ilerleme kaydeden Ankr için Değerli bir itimat oylaması oldu. Microsoft ile gerçekleştirilen paydaşlığın getireceği Olumlu hislere dayalı olarak, varlığın periyodik bir fiyat artışında olması bekleniyor. 

Buna ek olarak, Microsoft ile iştirak kurmak, protokolü yakın gelecekte daha yüksek profilli iştiraklere açacaktır. Bu gelişmeler, görünümünü sağlamlaştıran Ankr ekosisteminin orta ve uzun vadeli büyümesini desteklemeye Yardımcı olacak. 

Protokol, geçen Yıl BNB Likidite Havuzu’ndan yaklaşık 5 milyon doların taşındığı Aka bir hücuma uğradı. Yaşanan hücumdan bu yana protokol, görünümünü tekrar şekillendirmek için Fazla Çok yol katetti. Protokol, Microsoft paydaşlığıyla Birlikte değerlemesini 467,8 milyon dolara çıkardı ve haftalık %68 büyüme kaydetti. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir