Lionel Messi, NFT Oyunu Yatırımcısı Oldu

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Kas 09, 2022 Yorum Yok

Arjantinli yıldız futbolcu Lionel Messi, NFT fantezi futbol oyunu Sorare’nin yatırımcısı ve marka elçisi oldu.

Paris merkezli fantezi spor oyunu Sorare, dünyaca Ünlü Fransız futbolcu Kylian Mbappe ve Japon teknoloji yatırımcısı SoftBank taafından destekleniyor. Liverpool Futbol Kulübü (LFC) ile ticari muahedesi bulunan Sorare’ye yeni bir takviye de Lionel Messi’den geliyor.

Lionel Messi, NFT Fantezi Futbol Oyunu Sorare’nin Marka Elçisi Oluyor

Futbol yıldızı Lionel Messi, bir yatırımcı ve marka elçisi olarak NFT oyunu Sorare’ye katılıyor.

Şirket tarafından yapılan açıklamada, Messi’nin mutabakatın bir modülü olarak Sorare’den Üleş aldığı belirtildi. Messi, Sorare ile yeni içerik ve hayran tecrübeleri oluşturmak için Bir arada çalışacak. Ayrıyeten, taraftarların kulüpler ve oyuncularla nasıl temas kurduğu konusunda yeni standartlar belirlemesine Yardımcı olacak.

Sorare’nin CEO’su ve kurucu ortağı Nicolas Julia, Messi ile iştirakin şirket için “büyük bir dönüm noktası” olduğunu söyledi.

Sorare, kullanıcıların dijital oyuncu kartlarını takas etmelerine ve fantezi futbol turnuvalarında beş Benlik kadroları yönetmelerine İmkan tanıyan bir kart oyunu. En nihayet 4,3 milyar dolar kıymetinde olan Paris merkezli teşebbüs, 185′ten Çok ülkede 2 milyondan Çok kullanıcıya sahip. Birebir vakitte İspanya’nın La Liga ve Almanya’nın Bundesliga’sı da iç olmak üzere 300′den Çok spor ekibi ve ligle iştiraki bulunuyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir