Ledger, 100 Milyon Euro Yatırım Aldı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Mar 31, 2023 Yorum Yok

Donanım cüzdan üreticisi Ledger, Seri C yatırım tipinde 100 milyon euro yatırım alarak, 1,3 milyar euroluk bir değerlemeye ulaştı.

Dijital varlık güvenliğinde popülerliğini koruyan Ledger, Seri C yatırım tipi kapsamında 100 milyon euroluk yeni bir yatırım aldığını duyurdu. Bu yatırım cinsiyle birlikte, Ledger‘ın değerlemesi 1,3 milyar euroya ulaştı. Ledger CEO’su Pascal Gauthier, sürecin duyurulmasının akabinde şirket maksatlarından bahsetti.

Ledger, 1,3 Milyar Euroluk Bir Değerlemeye Sahip

Donanım cüzdan üreticisi Ledger, katıldığı bir yatırım cinsinden 100 milyon euroluk bir takviye alarak, değerlemesini 1,3 milyar euroya çıkardı.

Ledger’in aldığı bu yatırım, şirketin kesimdeki çalışmalarında ve ilerleyişinde faal olarak kullanılacak. Bahisle ilgili görüşlerini bildiren Ledger CEO’su Pascal Gauthier, şunları belirtti;

“Uzun vadeli yatırımcılarımıza devam eden dayanakları için minnettarız. var değer ve donanım ihtilalini destekleyen yeni yatırımcılara ise ‘Hoş geldiniz.’ diyoruz. Bu yatırım, kritik dijital varlıkları ve blok zinciri özellikli teknolojiyi keşfeden milyonlarca bireye yeni jenerasyon sağlam aygıtları sunma misyonumuzu hızlandıracak. Bildiğiniz üzere 2022, Kıymetli kripto borsalarının çöküşü ve değişen makroekonomik şartlar da iç olmak üzere kripto sanayisi için güçlü bir Yıl oldu. Bu şiddetli ortamda Ledger, işimizin donanım ve hizmet kısımları için Daimi olarak kuvvetli bir esneklik ve artan bir Ahenk gösterdi.”

Gauthier, aldıkları bu yatırımın, kullanıcılara inançlı aygıtlar sunma çalışmalarını hızlandıracağının altını çizdi. 2022 yılındaki kripto çöküşüne değinen Gauthier, şirketinin donanım ve hizmet kısımlarında kuvvetli bir esneklik ve artan bir Ahenk sergilediğini belirtti.

Gauthier, ilerleyen süreçlerde milyarlarca insanın varlıklarını yönetme halini tekrar şekillendireceğine inanıyor. Ayrıyeten Ledger CEO‘su, bu varlık idaresinde yeni jenerasyon bir donanıma gereksinim duyulacağını aktardı. Gauthier, Ledger‘ın, donanım aygıtlarını geliştirmeye devam edeceğini ve yazılım tecrübesini yükseltmeyi öncelik haline getireceğini belirtti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir