Avalanche, Dijital Sanatçılar için Hamlede Bulunuyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Mar 31, 2023 Yorum Yok

Avalanche, 30 Mart tarihinde yayınladığı bir İlan ile, dijital sanatkarları desteklemek hedefiyle Avaissance teşebbüsünü bildirdi.

Avalanche’nin blog gönderisinde yayınladığı bir yazma ile The Avalanche Foundation, dijital sanatçıları desteklemek hedefiyle ve Avalanche NFT ekosisteminin büyümesine yönelik yeni teşebbüsü olan Avaissance’ın lansmanını duyurdu. Dijital sanatkarlar yeni Aka bir adım atarak, mentorluk teşebbüsü başlatan Avalanche Foundation, Ticketmaster ile Bir arada NFT sahiplerinin ödüllendirilmesine yönelik fırsatlar da sunacak. Kripto sanayisinde büyük bir ekosisteme sahip olan Avalanche, atılmış olduğu bu hareket ile Bir arada topluluğun takdirini kazanmayı başardı.

Yeni Lansman Avaissance’den Bahsedildi

Avaissance’ın iki temel bileşeni belirtildi: 50’den Çok sanatçı için Yerleşik Sanatçı Programı (AIR) ve dijital sanatın küratörlüğünü yapmak ve sanat odaklı merkeziyetsiz kuruluşların (DAO’lar) koleksiyonlarını genişletmek için Mona Lisa Teşebbüsü (MLI).

AIR kısmı, “her seviyedeki” sanatkara altı ay boyunca finansman, mentorluk ve sanal işlik imkanları sunarken MLI, gelişmekte olan Avalanche NFT sanatçılarını tanıtmak ve bir “Avalanche Kalıcı Koleksiyonu” oluşturmak için DAO’ların küratöryel gruplarıyla ortak çalışacak. Avalanche

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir