Arbitrum (ARB) Balinaları Harekete Geçti!

Altcoinler Mar 31, 2023 Yorum Yok

Kripto sahnesinin yeni yıldızı Arbitrum’dan (ARB) Baş karıştırıcı balina hareketleri gelmeye başladı, ARB’nin cüzdan bilgileri nasıl ilerliyor?

Airdrop furyasının da tesiriyle Aka bir kitle toplayan ARB’nin balina hareketleri, kripto yatırımcısının dikkatini çekti. Birçok tanınan kripto borsasında yayınlanan ARB, sonrasında Önemli fiyat hareketleri gözlemlendi. Onchain verile incelendiğinde ise, ARB balinalarınının cüzdan transflerinin Aka Ehemmiyet taşıdığı görülüyor.

ARB’nin Transfer Verileri

Onchain platformlarının en önemli isimlerinden Lookonchain, ARB transferlerine ait verileri yayınladı. Lookonchain’e nazaran ARB pazarında Aka Pay sahibi olan Amber, elindeki ARB’lerin birçoklarını sattı. Gerçekleşen bu süreç sonrası Amber’in ARB’den uzaklaştığı belirtildi.

Lookonchain’in yayınmalış olduğu ARB raporu, Amber’in ilgili iki adresinin 11,2 milyon ARB (15,8 milyon $) transfer ettiğini ve bunun 7,3 milyon $ARB’sinin (10,3 milyon $) OKX ve Binance’e aktarıldığını tespit etti. Bu süreç, kimi yatırımcıların $ARB’den uzaklaşabileceğini ve diğer kripto Nakit ünitelerini daha cazip yatırım fırsatları olarak görebileceğini gösteriyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir